GoPro Hero 11 Black ve Hero 11 Mini duyuruldu

GoPro Hero 11 Black ve Hero 11 Mini duyuruldu
GoPro Hero 11 Black raflarda görücüye çıktı. Mini ise çok yakında raflarda kendine yer bulacak

GoPro Hero 10'un duyurulmasından yaklaşık bir yıl sonra, yapımcının bir sonraki amiral gemisi aksiyon kameralarını görücüye çıkardı: GoPro Hero 11 ve Hero 11 Mini. Hero 11'deki tasarım, geçen yılki modelden boyutlara ve siyah renge kadar taşındı. Yeni Hero 11 Mini modeli, daha kompakt bir form faktöründe (133 gram) daha büyük modelle aynı özelliklere sahip, ancak iki LCD ekranı ile gelecek. Çoğu kontrol için GoPro'nun Quik uygulamasının kullanılması gerekiyor.

1/1.9" boyutundaki kamera sensörü, yeni 11 serisinde kendine yer buldu ve 27MP çözünürlüğe sahip. Ayrıca tam 10 bit renkleri de kaydeder. Videoları 60 fps'de 4K'da veya 120 fps'de 5,3K'ya kadar çözünürlükte çekim yapabilirsiniz. Yeni FullFrame çekim modu, kullanıcıların 8:7 içerik yakalamasına olanak tanırken, HyperView modu, geleneksel 16:9 yönleriyle kayıt yapmanıza olanak tanır.

Araç Işıkları, Yıldız İzleri ve Hafif Boya, düşük ışık senaryoları için diğer yeni video modlarıdır. GoPro'nun imzası olan HyperSmooth yazılım stabilizasyonu artık en sarsıcı videolarla bile ilgilenen bir AutoBoost özelliği getiriyor. Otomatik öne çıkan videolar, en son videolarınızı düzenli bir şekilde derler. Bu özellik, GoPro abonelik hizmeti aracılığıyla daha eski GoPro kamera sahipleri için de kullanılabilir.

GoPro Hero 11, 10. nesil Hero'da isteğe bağlı bir aksesuar olan Enduro piliyle standart olarak gelir. Hero 11'in kutu içeriğinde ayrıca bir taşıma çantası, yapışkanlı bağlantılar, vidalı bir montaj tokası, 32GB Sandisk Extreme SD kart ve bir USB-C kablosu bulunur. Kamera ayrıca 10 metreye kadar su geçirmezdir.

GoPro Hero 11 Black, GoPro aboneliği ile 399 dolardan başlarken, normal fiyat 500 dolardır. Hero 11 Mini sırasıyla 300$/400$'dır. Hero 11 Black için satışlar bugün şirketin web sitesinden başlarken, Mini modelinin 25 Ekim'de katılması bekleniyor.

Son Haberler