Jabra'nın yeni kulak içi bluetooth kulaklığı Elite 8 Active görücüye çıktı

Jabra'nın yeni kulak içi bluetooth kulaklığı Elite 8 Active görücüye çıktı
Jabra Elite serisinin yeni üyesi Elite 8'i görücüye çıkardı. Elite Active 8, Toza, tere ve 1.5 metreye kadar suya dayanıklılık özellikleriyle ön plana çıkıyor.

Bugüne kadarki en dayanıklı kulak içi kulaklık olduğunu iddia eden Jabra Elite 8 tanıtıldı. 32 saate kadar batarya ömrü olan Jabra Elite 8 Active earbuds, askeri düzeylerde test edilmiş toza, tere ve 1.5 metreye kadar suya dayanıklılığa sahip. Jabra ShakeGrip teknolojiyle birlikte, egzersizlere uyum sağlayarak rüzgarlı koşullarda istenmeyen gürültüleri filtreleyebiliyor.

Elite 8 Active'in kulaklık başlıkları IP68 sınıfında, kasası ise IP54 sınıfındadır. 9 dayanıklılık testini geçen Elite 8 Active, sağlamlaştırılmış elektroniklere yönelik Askeri Standart 810H'yi karşılamakta. Aşırı sıcaklıklara, şok darbelerine ve basınç düşüşlerine, tuzlu suya maruz kalmaya ve tamamen suya batmaya karşı dayanıklılıkları kanıtlanmış.

unnamed-3-jiyh.jpg

ABD askeri test koşullarına ek olarak, Elite 8 Active, dahili bir Yüksek Derecede Hızlandırılmış Korozyon Testi (HACT) ile test edilmiş. Kulaklıkların korozyon önleyici kimliklerini kanıtlamak için 40°C sıcaklıkta %93 nemle 2 saat dayanma, tuzlu suda 15 dakikalık bir sıçrama testi ve 15 dakikalık 40°C ısıyla kurutma testi dahil olmak üzere 11 tam test döngüsünden geçmesini gerekiyor.

Elite 8 Active'in Adaptif Hibrit Aktif Gürültü Önleme (ANC) özelliği, bulunduğunuz ortama otomatik olarak uyum sağlayarak rüzgar ve diğer gelen istenmeyen çevresel gürültüleri filtreliyor. Jabra Standart ANC'ye kıyasla 1,6 kat daha fazla çevredeki gürültüyü kontrol altında tutuyor.

Son Haberler