Kullanıcı patlaması yaşanmıştı: O uygulama geri dönüyor

Kullanıcı patlaması yaşanmıştı: O uygulama geri dönüyor
Bir zamanların efsane uygulaması Clubhouse uygulamasından geri dönüş sinyalleri geldi. Bu defa karşımızda duran uygulama yeni özelliklerini kullanıcılarına sunmaya başladı.

Pandemi döneminde kullanıcı sayısı patlayan Clubhouse uygulamanın yükselişi de düşüşü kadar hızlı oldu. Sosyal sesli odaları popüleştiren uygulama, şirketin blog yazısında detaylı olarak açıklanarak sohbetler kısmından sadece sesli olarak yeni grup oluşturuluyor.

Bir grup instagram hikayesi olarak ele alındığında sesli mesaj kaydedilerek sohbet başlatılabilir. Devamında ise sohbet arkadaşlarınıza göndermeler yapılabilir.

popüler uygulama

Uygulama üzerinde sohbet yerlerinde yeni tasarımlar yapıldı. Yeni güncellemeyle beraber sohbet başlatılığında ya da paylaşmak istediğinizde ana sekme üzerinden Clubhouse kullanan arkadaşlar yer alacak. Clubhouse'u popüler yapan canlı sosyal sesli odaları hala oluşturabiliyorsunuz, ancak bu özellik biraz geride kalmış olarak görülüyor. Yeni güncellemesi yapılan uygulama İOS ve Android'lerde yüklenebiliyor.

Son Haberler