Monster Notebook’ta yüzde 50 indirim kampanyası başladı

Monster Notebook’ta yüzde 50 indirim kampanyası başladı
Monster Notebook; Pusat Clucth Gamepad, Bukra V1 ve Bukra V1 Max Bluetooth Hoparlör ürünlerinde geçerli olmak üzere ikinci ürün alımlarında yüzde 50 indirim kampanyası başlattı.

Monster Notebook, Pusat Clucth Gamepad ve Bukra V1 ve Bukra V1 Max Bluetooth Hoparlör ürünlerinde geçerli yüzde 50 indirim kampanyasını başlattı. Pusat Clucth Gamepad, Bukra V1 ve Bukra V1 Max Bluetooth Hoparlör ürünlerinde geçerli olan 2'inci satın alımda yüzde 50 indirim fırsatından, 30 Nisan 2023 tarihine kadar Monster Notebook mağazaları ve monsternotebook.com.tr üzerinden yararlanılabiliyor.

Pusat Clutch

Pusat Clutch Gamepad; ergonomik tasarımı, 12 saate varan çalışma süresi ve çoklu platform desteğiyle dikkat çekiyor. 2.4 GHz bağlantı modu teknolojisiyle çalışan Pusat Clutch Gamepad, turbo modu özelliği ne de sahip.

Bukra V1

Bukra V1 Bluetooth Hoparlör, taşınabilir bir ürün olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor. Dayanıklı yapıya sahip olan bu hoparlör, Bluetooth 5.0 teknolojisine sahip. IPX7 suya ve toza karşı dayanıklılığı ile dış mekan kullanımına da uygun olan Bukra V1, 12 saate kadar müzik dinleme süresi ve 20 Watt ses gücü sunuyor.

Bukra V1 Max

Bukra V1 Max ise, aşınma, ısınma ve suya dirençli yapısıyla dikkat çekerken, pil ömrüyle de iddialı. 7,5 saatlik pil ömrüne sahip olan Bukra V1 Max, mikrofon desteği sayesinde telefon ve konferans görüşmelerinin de yapılabilmesini sağlıyor.

Son Haberler