Netflix aboneye ve projeye doymadı: Kısa sürede iki katına çıkaracak

Netflix aboneye ve projeye doymadı: Kısa sürede iki katına çıkaracak
Film ve dizi severlerin ilk tercihi Netflix platformu yeni projelere imza atıyor! Peki hangi diziler platforma geçiyor? Tüm detaylar haberimizde.

Netflix platformu geniş film ve dizi ağıyla film severlerin epey ilgisini çekiyor. Platforma yeni dizilerin ve filmlerin taşınacağı iddiası gündemde! Tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

NETFLİX YENİ PROJELERE İMZA ATIYOR

İddialara göre Warner Bros, Discovery, HBO içeriklerinin Netflix ile lisans anlaşması yapması bekleniyor. İki şirketin anlaşma yapmasının sebebi ise maddiyata bağlanıyor. Bahsi geçen anlaşma tamamlandıktan sonra ilk olarak HBO içeriği olan Issa Rae ve Larry Wilmore komedi dizilerinden olan Insecure dizisinin taşınması belkeniyor. Anlaşma ile ilgili henüz bir tamamlama sağlanmadı ve iddialara göre iptal edilmesi de söz konusu olabilecek. Film ve dizi severler epey mutlu çünkü HBO Türkiye'de erişilen bir platform değil. 

Netflix HBO Anlaşması Bekleniyor

İki şirket arasındaki anlaşmanın tamamlanmasıyla Game of Thrones, The Last of Us gibi birçok farklı dizinin de platform aracılığıyla izlenmesi mümkün olacak. HBO yapımı birçok dizi ise yerli dijital akış platformu olan BluTV aracılığıyla takip edilebiliyordu. Film ve dizi severler bu anlaşma haberleri sonrasında Warner Bros, Discovery ve BluTV ile olan anlaşmaların bitip bitmeyeceğini merakla araştırıyor henüz bu konu ile ilgili resmi bir açıklama henüz yapılmadı. Bazı insanlar anlaşmaların sona ereceğini söylese de bazıları da anlaşmaların devam etme seçeneğinin daha güçlü olduğunu söylüyor. Önümüzdeki günlerde Netflix platformunun resmi bir açıklama yapması bekleniyor. 

Son Haberler