Oppo telefonu olanlara müjde: Ücretsiz yapılacak

Oppo telefonu olanlara müjde: Ücretsiz yapılacak
Oppo'dan kullanıcılara müjde! Ücretsiz pil değişim desteği geliyor. Peki kampanyadan hangi modeller yararlanabilecek? İşte ayrıntılar...

Mobil teknoloji devi Oppo, batarya sorunu yaşayan kullanıcılarını memnun etmek için yeni bir hizmet başlatıyor. Sızıntılara göre, Oppo önümüzdeki günlerde pil değişim kampanyasını duyuracak ve bu kampanya ile kullanıcıların pil sorunlarına çözüm sunacak.

Sızıntılara göre Oppo, yeni satılan cihazlar için dört yıl sürecek ücretsiz pil değişim hizmeti sunacak. Bu süre içerisinde pil sağlığı yüzde 80'in altına düşerse, kullanıcılar ücretsiz olarak pil değiştirebilecekler. Bu hizmet, diğer firmaların genellikle iki yıl süren ücretsiz değişim hizmetinden daha uzun bir süreyi kapsayarak kullanıcılara daha fazla avantaj sağlayacak.

İlk olarak Oppo A2 Pro modeli bu kampanyadan yararlanacak. Oppo A2 Pro satın alan kullanıcılar, iki yıl boyunca genel garanti kapsamında bulunurken, aynı zamanda dört yıl boyunca pil değiştirme hakkına sahip olacaklar.

oppo batarya değişimi ücretsiz kampanyası

Oppo'nun yakında tanıtacağı Oppo A2 Pro'nun teknik özelliklerine de bir göz atalım. Cihaz, 6,7 inç büyüklüğünde bir OLED ekran, FHD+ çözünürlük ve 120Hz yenileme hızı sunacak. Gücünü Dimensity 7050 yonga setinden alan A2 Pro, 12 GB'a kadar RAM bellek desteği ve 512 GB'a kadar depolama seçenekleri sunacak. 5000 mAh'lik bir batarya ile donatılan cihaz, 67W hızlı şarj desteği sunacak. Kamera tarafında, 64 Megapiksel ana kamera ve 2 Megapiksel makro kamera bulunacak. Ön tarafta ise 8 Megapiksellik bir selfie kamera yer alacak. Cihazın işletim sistemi ise Android 13 tabanlı ColorOS 13 olacak.

Oppo'nun bu yeni pil değişim kampanyası, kullanıcıların uzun süreli ve güvenilir bir deneyim yaşamalarını amaçlayarak, batarya sorunlarına çözüm sunuyor.

Son Haberler