Oyunseverlere müjde! Epic Games bu hafta bu oyunu ücretsiz verecek: Bu fırsat kaçmaz

Oyunseverlere müjde! Epic Games bu hafta bu oyunu ücretsiz verecek: Bu fırsat kaçmaz
Oyunseverlerin sevineceği haber geldi. Epic Games'in bu hafta hediye vereceği oyun açıklandı. Birbirinden farklı oyunlar üzerinde ücretsiz abonelikler oluşurken yeni hafta için oyunlar paylaşıldı. İşte, Epic Games'in bu hafta ki ücretsiz oyunu haberimizde.

Epic Games Store her hafta kullanıcılarıyla birçok oyunu ücretsiz olarak sunarken geçtiğimiz hafta ise 149 TL'lik Midnight Ghost Hunt oyuncularla paylaşıldı. Yeni haftayla beraber Perşembe gününden itibaren ücretsiz sunulacak oyunlar belirlendi. Resmi olarak duyurulmasada iddialar üzerine ücretsiz oyunun bilgileri alındı.

EPİC GAMES'İN BU HAFTAKİ ÜCRETSİZ OYUNU

Store üzerinden Mega indirim başlatılırken her hafta ücretsiz oyunlar verileceği duyuruldu. Başlıca Death Stranding ücretsiz olarak sunulurken Fallou New Vegas ve Midnight Ghoust Hunt devamında ücretsiz olarak yer aldı.

epic games ücretsiz oyun

Tiwtter üzerinden yayılan bilgiler üzerine Perşembe gününden itibaren ücretsiz olarak alınacak oyun ise Payday 2 Epic Games olacağı bilgisi verildi.

Oyun, CRIMENET ağı üzerinden çeşitli dinamik sözleşmeler sunarken yerel marketlerde baskın yapmak ya da adam kaçırmak gibi durumlarda riskli siber suçlar ya da muazzam maaş günüyle önemli banka kasalarını açma operasyonları gerçekleştiriliyor. 

Son Haberler