Real Madrid ve Barcelona metaverse dünyasına adım attı!

Real Madrid ve Barcelona metaverse dünyasına adım attı!
İspanya La Liga'nın iki efsane takımı Real Madrid ve Barcelona önemli bir haberle gündeme geldi. Bu kulüplerin çok yakında metaverse dünyasına adım atacağı, aynı zamanda kripto paralar ile de ilgilendikleri aktarıldı. İşte detaylar...

2022'nin ikinci çeyreğinde metaverse deflasyonu ve takas edilemeyen jetonların ( NFT'ler ) ticaret hacminin azalmasına rağmen, dünya çapındaki kuruluşlar, markalar ve ünlüler hala ilgili ticari markalara başvurmak için akın ediyor.

Futbolun dev iki takımı, ​​kripto ve metaverse için ortak başvuruda bulundu!

real-madrid-ve-barcelona-metaverse-dunyasina-adim-atti-3.jpg

Real Madrid ve Barcelona, ​​kripto ve metaverse için ortak bir ticari marka başvurusunda bulundu! Haberi Twitter'da paylaşan metaverse ticari marka avukatı Mike Kondoudis'e bildirdi. Paylaşımda İspanyol futbol kulüpleri FC Barcelona ve Real Madrid CF'in bir kripto para birimi ve metaverse ticari marka başvurusunda bulunduğu belirtildi.

El Clásico rakipleri, sanal gerçeklik oyunları, indirilemeyen sanal giysiler, ayakkabı ve şapkalar, indirilebilir blok zinciri işlem yönetimi yazılımı, e-cüzdan yazılımı ve daha fazlasını kapsayan ticari markaları 5 Ağustos'ta açtı.

Metaverse'e diğer futbol gelişleri

Bu arada, bu iki futbol devi, tomurcuklanan alana ilk katılan futbul takımları değil elbette. Temmuz ayının başlarında, İngiliz futbol kulübü Crystal Palace, arması için NFT'leri, kripto para birimlerini, kripto borsalarını, sanal kıyafetleri, spor kıyafetlerini ve daha fazlasını kapsayan bir ticari marka başvurusunda bulundu.

real-madrid-ve-barcelona-metaverse-dunyasina-adim-atti-2.jpg

Yasal Uyarı: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Son Haberler