Samsun Galaxy S25 fiziksel düğmeleri olmayan ilk telefon olabilir

Samsun Galaxy S25 fiziksel düğmeleri olmayan ilk telefon olabilir
Bazı söylentilere göre, Koreli teknoloji devi Samsung, herhangi bir fiziksel tuşa sahip olmayan Galaxy S akıllı telefon üzerinde çalışıyor.

Samsung, gelecekteki amiral gemisi telefonlarından tüm fiziksel düğmeleri, yani güç tuşunu ve ses düğmesini kaldırabilir. Bu değişikliğin bundan birkaç yıl sonra gerçekleşeceği düşünülüyor, bu nedenle yaklaşan Galaxy S23 serisinin bu temel özelliklerden yoksun olması konusunda endişelenmenize gerek yok.

Kuşkusuz kulağa tuhaf gelen bu söylenti, güç ve ses tuşlarının işlevlerinin tamamen yazılım tarafından yerine getirileceğini iddia ediyor. Bu yeni düğmesiz sistemin tam olarak nasıl çalışacağı belli değil, ancak kaynak önümüzdeki yıl Galaxy S23 veya Galaxy Z Fold / Flip 5 serileri için söz konusu olmayacağını iddia ediyor.

[❗️Exclusive❗️]

Samsung is planning to removing physical button. Power, Vol-Up, Vol-Down, etc.

All of the button will move to the in display by software method. pic.twitter.com/A3TbGioedg

— Connor (@OreXda) September 13, 2022

Bu iddia, Galaxy S25'in fiziksel düğmelerini bulundurmayan ilk Samsung telefonu olabileceğini de öne sürüyor. Elbette, Samsung'un lansman programına bakılırsa, Galaxy S25'in nihai çıkışına 2 yıldan fazla bir süre var ve serinin birkaç yıl sonraki kaderini tahmin etmek için bu biraz erken görünüyor. O nedenle şimdiden kesin bir şey söylemek zor.

Son Haberler