Samsung Galaxy Buds 2 Pro tasarımı ve özellikleri ortaya çıktı!

Samsung Galaxy Buds 2 Pro tasarımı ve özellikleri ortaya çıktı!
Galaxy Unpacked etkinliğinde tanıtılacak olan Samsung Galaxy Buds 2 Pro kablosuz kulaklık modeli hakkında tüm detaylar belli oldu. TWS kulaklığın özellikleri, tasarımı ve fiyatı ortaya çıktı. İşte ayrıntılar...

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung çok yakında Galaxy Unpacked etkinliği ile hayranlarının karşısına çıkacak. Şirket, düzenli olarak gerçekleştirdiği bu organizasyonda, yeni ürünlerini piyasaya duyuruyor. Bu yılki organizasyonda ise çok sayıda sürpriz cihaz, tüketicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

10 Ağustos tarihinde gerçekleşecek olan Samsung Galaxy Unpacked etkinliğinde birçok teknolojik cihaz tanıtılacak. Bunlardan bir tanesi de firmanın yeni kablosuz kulaklık modeli olan Galaxy Buds 2 Pro modeli olacak. Merakla beklenen TWS kulaklık, tüm teknik özellikleri ve satış fiyatıyla karşımıza çıkacak. Şimdiye kadar ortaya çıkan pek çok söylenti, cihazla ilgili bizlere çeşitli ipuçları verdi. Ancak güvenilir bir kaynaktan gelen son haberler, modelin neredeyse detaylarını açığa çıkardı. İşte ayrıntılar...

Samsung Galaxy Buds 2 Pro özellikleri belli oldu

Alman teknoloji sitesi WinFuture, yaptığı güvenilir sızıntılar ile adından sıkça söz ettiriyor. Platform bu defa Samsung Galaxy Buds 2 Pro hakkında önemli bilgileri meraklıları işe paylaştı. Öncelikle platform, yakında raflara gelecek olan cihazın renginin değişmeyeceğini bildirdi. Böylelikle bir önceki nesilde karşımıza çıkan modellerde olduğu gibi yine siyah, beyaz ve mor renk seçeneklerinin uygulanacağı anlaşıldı. Öte taraftan kablosuz kulaklık cihazının tasarım anlamında da büyük değişiklikler sunmayacağı belirtildi.

samsung-galaxy-buds-2-pro-tasarimi-ve-ozellikleri-ortaya-cikti.jpg

Samsung Galaxy Buds 2 Pro'nun özellikleri de açıklandı. Şirket, beklenen TWS kulaklığına yeni bir akıllı aktif gürültü azaltma özelliği ekledi. Bu fonksiyon açık konumdayken, kulaklığın bulunduğunuz ortama göre performans göstereceği ve otomatik bir şekilde en iyi ses kalitesini size sunacağı paylaşıldı. Öte taraftan gürültü azaltma derinliğinin ve belirli frekansların bastırılmasının çok daha iyi çalışacağı eklendi.

Sızıntı iddialarına göre Galaxy Buds 2 Pro modelinde 360 derece surround ses teknolojisi yer alacak. Ayrıca ses algılama fonksiyonu da eklenecek. Dahili ses algılama mikrofonu, kullanıcıların başkaları ile konuştuğunu algıladığı zaman hemen ortam sesi moduna geçecek bir yenilik içerecek. Karşınızdaki kişinin ne dediğini duymak için kulaklığınızı çıkarmak zorunda kalmadan müziğinizin sesini otomatik olarak kısıp yeniden yükseltebilecek.

Samsung Galaxy Buds 2 Pro fiyatı ne kadar olacak?

İddialara göre Samsung Galaxy Buds 2 Pro, tek kulakta üç entegre mikrofon içerecek. Böylelikle kaliteli bir sohbet deneyimi sağlanacak. IP7 sertifikasıyla gelecek cihaz suya karşı dayanıklı olacak. Yaklaşık 8 saat boyunca tek şarjla çalışacağı düşünülen model, aynı zamanda şarj kutusuyla toplamda 29 saat boyunca müzik dinleme imkanı verecek. Cihazın tahmin edilen satış fiyatı ise yaklaşık 229,99 dolar olarak açıklandı. Bu rakam vergiler hariç yaklaşık 4 bin TL'ye tekabül ediyor.

Son Haberler