Samsung Galaxy Buds2 Pro özellikleri açıklandı! Türkiye fiyatı belli oldu

Samsung Galaxy Buds2 Pro özellikleri açıklandı! Türkiye fiyatı belli oldu
Samsung Galaxy Buds2 Pro kablosuz kulaklık modeli bugün resmen piyasaya tanıtıldı. Cihazın tüm teknik özellikleri duyuruldu. Aynı zamanda Türkiye'de satılacağı fiyat da kesinlik kazandı. İşte ayrıntılar...

Samsung'un bugün gerçekleştirdiği Galaxy Unpacked etkinliğinde şirketin yeni ürünleri karşımıza çıktı. Galaxy Z Flip 4 ve Galaxy Z Fold 4 katlanabilir akıllı telefon modelleri kullanıcılara sunuldu. Galaxy Watch 5 (40 mm - 44 mm) ve Watch 5 Pro akıllı saatleri de duyuruldu. Son olarak firma, Samsung Galaxy Buds 2 Pro adlı kablosuz kulaklık cihazına yer verdi.

Samsung Galaxy Buds2 Pro özellikleri

Şık tasarımı ile dikkatleri üzerine geçen TWS kulaklık, daha uzun süreli bir kullanıcı deneyimi sağlamak için bir önceki nesle göre yüzde 15 oranında daha küçük olarak geliştirildi. Kulakiçi kulaklıklar aerodinamik yapısıyla beğeni toparken; etkili hava akışı için özel bir havalandırma deliği oluşturuldu. Üç mikrofonlu bir sistemle karşımıza çıkan cihaz, aynı zamanda gürültü engelleme konusunda da büyük bir iyileştirme aldı. Böylelikle konforlu bir kullanıma olanak sağlanmış oldu.

samsung-galaxy-buds2-pro-ozellikleri-aciklandi-turkiye-fiyati-belli-oldu-2.jpg

Gelişmiş bir akıllı Aktif Gürültü Önleme (ANC) teknolojisi ile gelen Samsung Galaxy Buds 2 Pro modeli, serinin bir önceki cihazına göre üç desibel daha fazla gürültüyü engellemeyi vadediyor. Cihaz ayrıca kalabalık bir ortamda telefonla konuşmaya başlar başlamaz sesinizi ayarlayarak karşı tarafı duyabilmeniz için Ses Algılama özelliğini otomatik olarak devreye sokuyor. Aynı zamanda sohbet deneyimini artırmak için kendi kendine ANC modundan Ambiyans Moduna geçiş yapıyor.

Zengin bir ses işleme teknolojisine sahip olan Samsung Galaxy Buds2 Pro, 24 bit Hi-Fi sesle geliyor. Cihaz, daha sürükleyici ve gerçekçi bir deneyim sunmak adına 360 derecelik ses desteği sunuyor. Öte taraftan sinematik bir ses imkanı için Dolby Head Tracking teknolojisinden yararlanıyor.

samsung-galaxy-buds2-pro-ozellikleri-aciklandi-turkiye-fiyati-belli-oldu-3.jpg

Tüm akıllı telefon, tablet, PC ve akıllı TV'lerde sorunsuz bir şekilde çalışan Samsung kulaklığı, batarya konusunda da iddialı! ANC modu açıkken beş saate kadar hizmet veren kulaklık, müzik dinlemek isteyenler için on sekiz saate kadar aktif olarak çalışıyor. 61 mAh pil kapasitesiyle gelen cihaz, şarj kutusunda ise 515 mAh pile yer veriyor. Toplam oynatma süresi ise 29 saat olarak belirtiliyor. Bluetooth 5.3 bağlantısına sahip modelde AKG ayarı ve IPX7 suya karşı dayanıklılık sertifikası bulunuyor.

Samsung Galaxy Buds2 Pro fiyatı

Galaxy Buds2 Pro'nun fiyatı da açıklandı. Yapılan resmi duyuruya göre yeni kablosuz kulaklık modeli Türkiye'de 1.499 dolardan alıcı karşısına çıkacak. Cihaz gri, mor ve beyaz renk seçenekleriyle listelenecek.

Son Haberler