Samsung Türkiye'de öğrenci ve öğretmenlere telefon ve tablet indirimi!

Samsung Türkiye'de öğrenci ve öğretmenlere telefon ve tablet indirimi!
Samsung Türkiye, öğrenci ve öğretmenlere akıllı telefon ve tablet konusunda indirim uygulayacak. Tüm tabletlerde yüzde 20 ve tüm cep telefonlarında yüzde 18 oranında bir indirim söz konusu olacak.

Öğrenci ve öğretmenlerin heyecanla beklediği indirimli tablet ve cep telefonu satışı için Samsung’dan güzel haber geldi.

Samsung Electronics, öğrencilerin eğitim dönemine başlamasına yakın, tüm tabletlerde %20 ve tüm cep telefonlarında %18 oranında indirim uygulama kararı aldı. Öte yandan Samsung Galaxy S21 FE akıllı telefonda indirimlere ek Buds2 kablosuz kulaklık ve şarj adaptörü hediyeli özel paket de öğrencilere sunulacak.

Eylül ayı boyunca uygulanacak kampanyalardan eş zamanlı olarak öğretmenler de faydalanabilecek. Samsung Electronics Türkiye Mobil İş Birimi Başkan Yardımcısı Murat Azdemir gençlerin uzun süredir beklediği indirimi devreye sokacaklarını ifade ederek, "Samsung Electronics Türkiye olarak akıllı telefon ve tablet pazarında öğrenci ve öğretmenler için ürünlerimizi daha da ulaşılabilir kılmak en büyük hedefimiz. Önümüzdeki dönemde yapılacak düzenlemelerde de kullanıcılarımıza üstün teknolojileri en uygun şartlarla sunmak için çalışacağız” diye konuştu.

Şirketin öğrencilere ve öğretmenlere özel olarak tüm cep telefonlarında uyguladığı %18 ve tüm tabletlerde uyguladığı %20 indirimden faydalanmak isteyenler shop.samsung.com.tr adresinden işlemlerini yapabilecek. İndirimden faydalanmak isteyenlerin e-devlet üzerinden alınacak öğrenci/öğretmen belge numarasını doğrulaması yeterli olacak.

Son Haberler