Spotify'a zamlı yeni bir tarife geliyor!

Spotify'a zamlı yeni bir tarife geliyor!
Müzik dinleme platformu Spotify, zamlı yeni bir aboneli seçeneğiyle geliyor. Bu abonelik türü tahmin edebileceğiniz gibi çok daha kaliteli hizmet sunacak.

ABD medyası, müzik dinleme platformu Spotify’a yeni bir abonelik seçeneğinin geleceğini açıkladı. Bu seçenek, diğer planlardan daha kaliteli olacak gibi duruyor.

Sözcü'nün haberine göre, henüz resmen açıklanmasa da yeni abonelik fiyatının çok daha pahalı olacağı aktarıldı. Şirket içinde “Supremium” olarak adlandırılan bu özel abonelik seçeneğinin şirketin bu zamana kadar getirdiği en pahalı plan olduğu da aktarıldı.

Hi-Fi Kalitesinde Müzik Dinleme Deneyimi Geliyor

İsveç merkezli Spotify’ın bu abonelikte kullanıcılarına “yüksek kalitede” yani Hi-Fi kalitesinde müzik dinleme deneyimi sunacağı belirtildi.

Bloomberg’deki haberde ses kalitesini geliştirmek için bir süredir çalıştığı belirtilen şirketin ses kaybını en aza indirerek bunu başarmayı amaçladığı aktarıldı. Bu en pahalı seçenek için ne kadar para isteneceği henüz bilinmezken ilk olarak ABD dışındaki pazarlarda deneneceği aktarıldı. Spotify’ın yüksek kalitede sesin yanı sıra bazı ayrıcalıklar da sunacağı aktarıldı.

Hi-Fi Nedir?

Hi-Fi Nedir? High Fidelity kelimelerinin kısaltması olan Hi-Fi, müzik tutkunları tarafından ses kaydının doğru ve orijinaline en yakın şekilde dinleyiciye ulaştırılması için kullanılan bir terim. Hi-Fi sesi, mümkün olan en yüksek kaliteyi sunmak için özel olarak tasarlanmış Hi-Fi ses sistemleri ile dinlemek gerekiyor.

Son Haberler