Türkiye'ye gelirse yok satar... Şık tasarımlı Nothing 2'nin tanıtılacağı tarih belli oldu

Türkiye'ye gelirse yok satar... Şık tasarımlı Nothing 2'nin tanıtılacağı tarih belli oldu
Nothing Phone 1 ile yeni bir akıllı telefon deneyimi kullanıcılarla buluştu. Cihaz ülkemizde de satışa çıkarken şimdi ise Nothing Phone 2 geliyor. İşte telefonun çıkış tarihi...

Eski OnePlus kurucusu tarafından geliştirilip piyasaya sürülen Nothing Phone 1, akıllı telefon dünyasın epey yankı uyandırmıştı. Cihaz, fiyatına göre oldukça iddialı özellikler sunarken çok şık olan ilginç tasarımıyla da dikkatleri üzerine çekmişti.

Nothing Phone 1, geçtiğimiz haftalarda Türkiye pazarında da satışa çıktı. Ama sırada Nothing Phone 2 var ve bu telefonun çıkış tarihi de belli oldu.

Nothing Phone 2 tanıtım tarihi açıklandı

Yine şeffaf tasarımla gelmesi beklenen Nothing Phone 2, 11 Temmuz 2023 tarihinde nothing.tech sitesinde canlı olarak tanıtılacak. Cihazın özellikleri henüz tam olarak açıklanmasa da, markanın kurucusu Carl Pei, Nothing Phone 2'nin Snapdragon 8 Plus Gen 1 işlemciye sahip olacağını ve ABD pazarına da gireceğini doğruladı.

img-7695.jpg

Nothing Phone 2'nin tasarımı da sızdırılan render görüntüleri sayesinde ortaya çıktı. Buna göre cihaz, önceki modeline benzer şeffaf arka yüz ve ışık şeritleri sunacak. Ancak bu sefer ışık şeritleri bölümlere ayrılmış ve farklı bildirimler için kullanılabilecek şekilde tasarlandığını belirtelim.

Son olarak Nothing Phone 2'nin fiyatı ve diğer özellikleri ise henüz bilinmiyor. Ancak cihazın orta segment bir telefon olacağı ve rekabetçi bir fiyatla satışa sunulacağı tahmin ediliyor. Nothing Phone 2'nin Türkiye'ye gelip gelmeyeceği ise merak konusu.

Son Haberler