Vestel'de CEO değişimi! İşte yeni göreve gelen isim

Vestel'de CEO değişimi! İşte yeni göreve gelen isim
Vestel, bugün üst düzey yönetim kadrosunda önemli bir değişiklik yaptı. Şirkette 10 senedir CEO olarak görev yapan Enis Turan Erdoğan'ın yerin Ergün Güler geldi.

Türkiye'nin en büyük teknoloji şirketlerinden Vestel, bugün önemli bir bayrak değişimine ev sahipliği yaptı. 35 yıldır Vestel bünyesinde çalışan, son 10 yılında CEO olarak görev yapan Enis Turan Erdoğan, şirketteki görevinden emekli oldu. Erdoğan'ın yerine geçen isim, Ergün Güler oldu. Ergün Güler de Vestel'in kemik kadrosunda bulunan isimlerden bir tanesiydi.

Enis Turan Erdoğan, Vestel'in bugünlere gelmesini sağlayan önemli isimlerin başında geliyor. Ancak iş insanı artık 68 yaşında. Yaptığı açıklamalara baktığımızda, koltuğunu Ergün Güler'e devrederken içinin rahat olduğunu görüyoruz. Tarafların her ikisi de bu görev değişiminden memnun.

Ergün Güler de Vestel için kritik isimlerden biri

1974 yılında hayata gözlerini açan Ergün Güler, 1999 yılında Vestel için çalışmaya başladı. Ömrünün neredeyse yarısını Vestel için harcayan iş insanı, en son "Yurt İçi Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür" olarak görev alıyordu. Güler, yarın itibarıyla Vestel'in yeni CEO'su olacak. Vestel'in yeni CEO'su, konuyla ilgili açıklamalarında şu ifadeleri kullandı:

Son Haberler