WhatsApp büyük beğeni alacak özelliğini aktifleştirdi

WhatsApp büyük beğeni alacak özelliğini aktifleştirdi
Dünyanın en popüler çevrimiçi mesajlaşma uygulaması WhatsApp, gönderilen mesajları 15 dakika içerisinde düzenleme fırsatı sağlayan özelliğini etkinleştirdi.

Çevrimiçi mesajlaşma uygulaması WhatsApp, gönderilen mesajların 15 dakika içinde düzenlenmesini sağlayan yeni özelliğini yürürlüğe koydu.

Artık WhatsApp'ta gönderilen mesaj güncellenerek düzenlenebiliyor. Düzenlenen mesaj, sohbetteki tüm kullanıcılar için güncelleniyor. Düzenlenmiş mesajlarda zaman damgasının yanında “düzenlenmiş” ifadesi yer alıyor.

Yazım hatalarını hemen düzenleyebileceksiniz

WhatsApp tarafından yapılan açıklamada, "Mesajı yazarken küçük bir hata mı yaptınız? Hiç önemli değil. Bundan böyle bir hatayı düzeltmek, bir ifade simgesini değiştirmek veya benzer bir şey yapmak istediğinizde, gönderdikten sonraki 15 dakika içerisinde mesajlarınızı düzenleyebilirsiniz" ifadelerine yer verildi.

WhatsApp’ın en yeni sürümünü kullanmayanlar, “Bu mesaj, bu sohbette bulunan ve WhatsApp’ın en yeni sürümünü kullanan herkes için düzenlendi” mesajını görüyor. Düzenlenmiş mesajları görebilmek için uygulamanın güncellenmesi gerekiyor.

Mesajlar düzenlendikten sonra diğer kullanıcılara herhangi bir bildirim gitmiyor. Fotoğraflar, videolar veya diğer tür medya içerikleri ise düzenlenemiyor. Yeni özellik iOS (iPhone), Android ve Web sürümlerinde çalışıyor.

Son Haberler