WhatsApp herkesi başına toplayacak yeni özelliğini duyurdu

WhatsApp herkesi başına toplayacak yeni özelliğini duyurdu
Tüm dünyada en çok tercih edilen mesajlaşma uygulaması WhatsApp güncellemelerini paylaşmaya devam ediyor. Yeni özellik çok dikkat çekecek! Tüm detaylar haberimizde.

WhatsApp uygulaması rakiplerine meydan okumaya devam ediyor! Yeni güncelleme herkesin yüzünü güldürecek! Tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

WHATSAPP YENİ GÜNCELLEMESİNİ PAYLAŞTI

Güneydoğu Asya, Avrupa, Afrika, Güney Amerika bölgelerinde sık sık tercih edilen WhatsApp uygulaması yeni kullanıcılar kazanmak için sıklıkla güncelleme yapmaya devam ediyor. WhatsApp Avrupa Birliği Dijital Pazarlar Yasası kapsamında diğer mesajlaşma hizmetlerini de erişime açacak. İddialara göre WhatsApp platformu uygulama içinde üçüncü taraf sohbetlerin kullanılması için yeni güncellemeleri üstünde çalışıyor. 

whatsapp yeni güncellemesini paylaştı

Geçtiğimiz günlerde Avrupa Komisyonu tarafından yapılan değişikliklere göre tekel şirketlerin sermaye kazanmaları Dijital Piyasalar Yasası'yla zorlaştırıldı. Kapı bekçisi platformlar olarak işaretlenen bazı teknoloji şirketleri ise Meta, Facebook, Instagram ve WhatsApp oldu. Yapılacak yeni düzenlemeyle birlikte WhatsApp uygulaması üstünde başka mesajlaşma servislerindeki kullanıcılar da mesaj gönderebilecek ve WhatsApp uygulamasını kurmalarına gerek kalmayacak. Eğer bir kişi herhangi bir mesajlaşma uygulaması kullanmayı tercih ediyorsa bu güncellemeyle birlikte WhatsApp uygulaması üzerinden kolaylıkla mesaj gönderilebilecek. Bu şekilde lüçük şirketler de piyasada yer edinebilecek. 

Son Haberler