Whatsapp macOS için yapacağı güncellemeye yeni bir renk getiriyor

Whatsapp macOS için yapacağı güncellemeye yeni bir renk getiriyor
Whatsapp, macOS için yaptığı güncelleme için yeni bir özellik test ediyor. Bu özelliğe göre, macOS'ta Whatsapp, renk tonunu yeşil yaptı. İşte ayrıntılar..

WhatsApp şu anda beta platformunda birçok yeni özelliği test ediyor. Şirket kısa süre önce kilitli sohbetleri, Android'de yeni bir alt şeridi, bilinmeyen arayanları otomatik olarak susturma seçeneğini ve daha fazlasını test etmeye başladı. WABetaInfo şimdi de şirketin macOS için yerel WhatsApp uygulamasında bazı yeni değişiklikler yaptığını bildirdi. Son değişikliklerin bir parçası olarak şirket, uygulamadaki renk tonunu yeşil yaptı.

UYGULAMANIN RENGİ YEŞİL OLDU

MacOS için WhatsApp beta sürümünde ve yeni yeşil renk tonu artık macOS'ta WhatsApp uygulamasının en son sürümünü çalıştıran tüm kullanıcılar tarafından kullanılabilecek.

WABetaInfo, yeni renk tonunu gösteren bazı ekran görüntüleri de yayınladı. Ekran görüntüsü yeşil rengin artık uygulamanın ana rengi olduğunu gösteriyor ve Yeşil WhatsApp'ın imza rengi olduğu için mantıklı. Aslında, macOS için WhatsApp'ın en son sürümünde düğmeler ve arayüz öğeleri de yeşil renkte.

Bu arada WhatsApp, Kilitli sohbet özelliğini Android'de daha fazla beta test kullanıcısına genişletmeye başladı. Özellik artık dünya genelinde daha fazla WhatsApp beta kullanıcısı tarafından kullanılabiliyor. Bilmeyenler için, bu özellik kullanıcıların tüm uygulama yerine tek tek sohbetleri kilitlemesine olanak tanıyor. Ayrıca, özelliğin bir parçası olarak WhatsApp, şu anda kilitli olan ve erişmek için kimlik doğrulaması gerektiren tüm sohbetleri takip eden özel bir Kilitli Sohbet bölümü de ekledi.

Son Haberler