WhatsApp'a gelen son güncelleme bir sorunu daha çözdü!

WhatsApp'a gelen son güncelleme bir sorunu daha çözdü!
Mobil uygulama devi WhatsApp'a 'Belki' güncellemesi... Artık bilinmeyen numaraları göreceksiniz

Dünyada milyonlarca kişi tarafından kullanılan WhatsApp peş peşe yeni özellikleriyle dikkat çekiyor.

WhatsApp tarafından yapılan son güncelleme büyük bir sorunu çözdü. Akşam gazetesinde yayınlanan haberde WhatsApp tarafından yapılan son güncellemenin detayları paylaşıldı.

YENİ GÜNCELLEMENİN DETAYLARI NELER?

WhatsApp tarafından gelen yeni 'Belki' güncellemesi, tüm dünyada merak konusu oldu. Artık, WhatsApp gruplarındaki tanımadığınız kişilerin ismini görüntüleyebileceksiniz.

ARTIK NUMARA DEĞİL İSİM GÖSTERİLECEK

Grup katılımcıları arasında rehberinizde kayıtlı olmayan kişiler şimdiye kadar numaralarıyla görünüyordu. Ama artık kayıtlı olmayan kişiler mesaj bildirimlerinde numaralarının yerine hesap adlarıyla görüntülenecek.

BELKİ ŞEKLİNDE KULLANICI ADI GÖRÜNTÜLENECEK

Bilinmeyen numaralar için harekete geçen WhatsApp, Android, masaüstü (web) ve iOS kullanıcıları için yeni bir özellik yayınladı. Mesaj bildirimlerinde numarası kayıtlı olmayan kişiler 'Belki...(hesap adı)' olarak görünecek.

Bu özellik, alıcının, numarayı yeni bir kişi olarak kaydetmesine gerek kalmadan bilinmeyen kişinin kim olduğunu anlamasını kolaylaştırıyor.

RAKİPLERİNE FARK ATIYOR

WhatsApp son dönemde yayınladığı güncellemelerle ses getiriyor ve rakiplerine fark atıyor. WhatsApp tarafından yapılan son güncelleme de şimdiden rakiplerini şaşkına çevirmiş durumda.

Son Haberler