WhatsApp'tan herkesi sevindirecek yeni güncelleme! Artık hepsi kolayca yapılabilecek

WhatsApp'tan herkesi sevindirecek yeni güncelleme! Artık hepsi kolayca yapılabilecek
Uzun zamandır milyonlarca insan tarafından kullanılan WhatsApp güncellemeleri dur durak bilmiyor! Peki yeni güncellemede neler var? Tüm detaylar haberimizde.

Tüm dünyada milyonlarca insanın mesajlaşma ve konuşma uygulaması WhatsApp sık sık güncellemelerini kullanıcılarıyla paylaşmaya devam ediyor. Peki yeni güncellemede hangi özellikler olacak? Tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

WHATSAPP YENİ GÜNCELLEMESİ

Tüm dünyada milyonlarca kişinin kullandığı WhatsApp uygulaması ile ilgili güncelleme çalışmaları hızla sürüyor. WhatsApp uygulaması sonrasında çıkan Telegram uygulamasının hedeflediği performansa ulaşamadığı ancak önemli sayıda kullanıcısı olduğu biliniyor. Telegram kullanan kullanıcılar aynı anda WhatsApp kullanmaya da devam ediyor. Bu sebeple WhatsApp, Telegram uygulamasının kullanıma sunulması sonrasında kullanıcı kaybı yaşamadı. 

Whatsapp Yeni Güncellemesi Kanallar Özelliği

Ancak Telegram kullanıcılarının bazıları bazı özelliklerin WhatsApp uygulamasına da getirilmesini talep ediyor. İddialara göre Telegram uygulamasında yer alan Kanallar özelliğinin WhatsApp uygulamasına da geleceği konuşuluyor. Kanallar özelliği ilk olarak Singapur ve Kolombiya'da kullanıma çıkacak ve sonrasında tüm dünyada kullanıma açılacak. Singapur ve Kolombiya'da deneme olarak kullanıma çıkan WhatsApp yeni güncellemesi 2.23.12.20 güncellemesi ile birlikte bütün ülkelerde kullanıma çıkacak. Kanallar özelliği açıldığı zaman 'Beni Haberdar Et' butonu gelecek ve kanallar özelliği kullanıma çıktığı zaman kullanıcıların haberi olacak. WhatsApp uygulamasına gelecek Kanallar özelliğinin Telegram uygulamasındakiyle aynı olması bekleniyor.

Son Haberler