Windows'un yeni sürümü bilgisayara veda ettirecek

Windows'un yeni sürümü bilgisayara veda ettirecek
Microsoft tarafından tanıtılan Windows sürümüyle artık bilgisayarlar tarih olacak. Peki yeni özellikler neler? Tüm detaylar haberimizde.

Microsoft Windows bulut özelliği heyecanla takip ediliyor! Artık bilgisayarlar tarih olacak! Tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

BİLGİSAYARLAR TARİH OLACAK

Microsoft kullanıcıları için bulut tabancı Windows 365 geliştirme hazırlığına başladı. Hedefe göre artık istenen cihazdan Windows girişi yapılabilecek. 2021 senesinde Windows 365 yalnızca ticari müşteriler tarafından kullanılıyordu. Ancak yeni çalışmalarla birlikte bu özellik Windows 11'e eklenmiş oldu. 

Windows Yeni Özellikleri

Önümüzdeki günlerde ön yükleme seçeneği sunabilmek için Windows 365 Boot kullanımının sunulacağı bekleniyor. Microsoft konu ile ilgili şu açıklamaları yaptı; 'Windows 11 giderek daha fazla buluta taşınacak. Buluttan herhangi bir cihaza akışla tam bir işletim sistemi sağlamak için Windows 365 geliştiriliyor. Geliştirilen yapay zeka desteği ve hizmetleriyle insanların deneyimleri için bulut ve istemcinin gücünü siz de kullanın' 

Son Haberler