Xiaomi 14 Pro'da Apple esintileri: Bu özellik çok konuşulacak

Xiaomi 14 Pro'da Apple esintileri: Bu özellik çok konuşulacak
Xiaomi'nin uzun zamandır beklenen Xiaomi 14 serisinde geri sayımı başlattı. Xiaomi 14 Pro'nun bugün bir özelliğinin daha doğrulandığı öğrenildi. Peki yeni amiral gemisi telefondan neler bekleyebiliriz? Detaylar haberimizde..

Bilindiği üzere akıllı telefon piyasasında a titanyum kasa trendi hızlanıyor. Dolayısıyla bu geliştirmenin yakın zamanda iPhone 14 Pro ile birlikte Pro Max modelleri için de kullanılması bekleniyor. Ancak bu sadece Apple'a özgü olmayabilir. Son rapor, Xiaomi 14 Pro'nun da söz konusu titanyum alaşımlı gövdeyle geleceğini ortaya koyuyor.

"Xiaomi 14 Pro dayanıklılığı geliştirdi"

Xiaomi 14 Pro

Xiaomi 14 serisinin Snapdragon 8 Gen 3 yonga setinin piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra piyasaya sürülmesi bekleniyor. Şu anda Ekim'den Kasım'a kadar Xiaomi 14 serisi iki farklı modelle piyasaya sürülecek. Bunlar da Xiaomi 14 ve 14 Pro..

Çin'den gelen yeni sızıntılara göre amiral gemisi modelinde daha dayanıklı bir titanyum alaşımlı bir gövde yer alacak.

Peki Xiaomi 14 serisi kulanıcılara neler sunuyor? Akıllı telefonlar hakkında şu an için bildiğimiz bu kadar. Bununla birlikte, son raporlar çok ince ekran çerçeveleriyle birlikte Snapdragon 8 Gen 3 işlemci, 1./28 inç 50MP ana kamera sensörünün olduğu. Ayrıca, 90W şarjı destekleyen 4.820mAh (Xiaomi 14) pili öne sürüyor. Xiaomi 14 Pro'da ise bu kapasite 120W ve 5.000mAh'a çıkıyor.

Son Haberler