Halo Infinite, Microsoft Store Sızıntısına Göre 8 Aralık'ta Piyasaya Sürülebilir

Halo Infinite, Microsoft Store Sızıntısına Göre 8 Aralık'ta Piyasaya Sürülebilir
Microsoft Store, geçmişte birçok sızıntının kaynağı olmuştu ve bu sefer Halo Infinite'in çıkış tarihi duyurusunu bozmuş olabilir. Aggiornamenti Lumia'daki...

Microsoft Store, geçmişte birçok sızıntının kaynağı olmuştu ve bu sefer Halo Infinite'in çıkış tarihi duyurusunu bozmuş olabilir. Aggiornamenti Lumia'daki insanlar tarafından fark edilen, başlığın Microsoft Store'daki resmi mağaza sayfası, bugün erken saatlerde yer tutucuyu 8 Aralık lansman tarihiyle değiştiren bir güncellemeden geçmişti.

Kaynağa göre mağaza sayfası, gözden geçirilmiş bir açıklama ve bazı yeni ekran görüntüleri de dahil olmak üzere tüm yeni bilgilerden temizlendi.

Uzun gecikmeden önce, oyun geçen yıl Kasım ayında Xbox Series X|S lansman başlığı olarak inecekti. Hayranlardan karışık tepkiler alan bir kampanyanın ortaya çıkmasından kısa bir süre sonra, 343 Industries unvanı erteledi ve ardından 2021 tatil lansman penceresi verdi. O zamandan beri, geliştirici bir dizi stüdyo güncellemesi yayınladı ve çok oyunculu için teknik testlere başladı.

Ancak, bir yıl süren gecikmeye rağmen, oyun birkaç temel özellik olmadan başlayacak, bunlar kampanya işbirliğine dayalı oyun ve Forge seviye editörü.

Her zaman olduğu gibi, Microsoft veya 343 Industries'den resmi bir şey ortaya çıkana kadar çıkış tarihi bilgilerini bir miktar tuz ile alın. Mağaza sayfası hataları, özellikle arka planda güncellemeler yapıldığında yaygındır ve bu da onlardan biri olabilir. Yine de, bugün ilerleyen saatlerde gamescom: Opening Night Live vitrini sırasında Halo Infinite'in ortaya çıkmasıyla ilgili söylentiler var. Orada görünüyorsa, kartlarda bulunanlar bir çıkış tarihi onayı olabilir.

Son Haberler