HP Wolf Pro Security Edition ile siber saldırıları önleyin

HP Wolf Pro Security Edition ile siber saldırıları önleyin
Kutudan çıkar çıkmaz kullanımı kolay bilgisayar güvenliği ile kötü amaçlı yazılım saldırılarını durdurun

Küçük işletmeler, yetersiz güvenlik personeli ve çalışanlarını korumaya yönelik eğitim eksikliği nedeniyle genellikle kimlik avı gibi siber saldırılara karşı savunmasız kalırlar. Sonuç olarak, bu saldırılar sistemlerin güvenliğinin ihlal edilmesi, verilerin çalınması ve uzun süreli kesintiler dahil olmak üzere maliyetli sorunlara yol açar.

HP Wolf Pro Security Edition bilgisayarlar BT iş yükünü artırmadan ya da çalışan üretkenliğini kesintiye uğratmadan maksimum güvenlik kapsamı sağlayan basit bir çözüme ihtiyaç duyan küçük işletmeler için tasarlandı. Çalışanlar, bir "güvenlik sensörü" olarak hareket etmelerini gerektirmeyen kurumsal düzeyde bir güvenlik çözümü tarafından korunduklarını bilerek güvenle çalışabilir.

  • Daha önce hiç görülmemiş saldırıları belirlemek ve karantinaya almak için yapay zeka kullanan yeni nesil antivirüs ile bilinmeyen tehditlere karşı koruma sağlar, bulaşmalar ortaya çıkmadan önce önlenmesine yardımcı olur.
  • Donanım tarafından uygulanan yalıtım güvenliği ile web sitelerinde ve eklerde kötü amaçlı yazılım barındıran bilinen tehditlere karşı koruma sağlar.
  • Kullanıcıları sahte web sitelerinde şifrelerini girmeleri için kandırmaya çalışan kimlik avı saldırılarını engelleyerek kimlik bilgileri hırsızlığına karşı korur.
  • Kurcalama veya bozulma algılanırsa güvenli bir kopyayla yeniden başlayan ve kendi kendini onaran BIOS ile ürün yazılımı saldırılarına karşı korur.
  • İşletim sisteminde bulaşma olursa kurtarma işlemini BT müdahalesi olmadan herhangi bir yerden çabuk, güvenli ve otomatik Görüntü kurtarma ile gerçekleştirin.

Daha fazla bilgi için HP sitesini ziyaret edebilirsiniz

Son Haberler