Huawei Watch 3 Pro Fiyatı ve Genel Özellikleriyle Beraber Geldi!

Huawei Watch 3 Pro Fiyatı ve Genel Özellikleriyle Beraber Geldi!
Huawei, akıllı saatlere olan yatırımını sürdürüyor. Piyasaya iddialı bir şekilde giriş yapacak olan Huawei Watch 3 Pro, özellikleriyle pek çok kişiyi...

Huawei, akıllı saatlere olan yatırımını sürdürüyor. Piyasaya iddialı bir şekilde giriş yapacak olan Huawei Watch 3 Pro, özellikleriyle pek çok kişiyi etkilemeyi başardı. Oldukça kullanışlı olmasının yanı sıra alt yapısının sağlam olması nedeniyle tercih edileceğe benziyor. Kullanılan işletim sistemi de HarmonyOS olarak açıklandı. Akıllı saatin güçlü olması ve bir yandan da hızlı performans vermesi Huawei'n ne kadar güzel bir iş yaptığını ortaya koyuyor. Akıllı saatte bulunan e-SIM özelliği de dillere destan. Akıllı saatlerin kullanım alanını genişleten Huawei, bu hamlesiyle ne kadar başarılı bir iş yaptığını tekrardan ortaya koyuyor.

Huawei Watch 3 Pro Özellikleri

Öncelikle Huawei Watch 3 Pro'nun ekranına odaklanalım. Ekran ve diğer tüm bölgelerin yapımı için özel malzemeler kullanılmış. Ekranın safir kaplama oluşu da akıllı saati herhangi bir çiziğe karşı koruyor. AMOLED ekrana sahip olmasıyla da güzel performans vereceğini önceden haber ediyor. 60 Hz ekran yenileme hızı da akıllı saat için fazlasıyla iyi.

Stresinizi Ölçebilirsiniz

Huawei Watch 3 Pro'nun en güzel özelliklerinden biri de anlık olarak kalp ritmi ve stres gibi önemli ölçümlerde bulunabiliyorsunuz. Sporcular için de ayrı bir kullanışlılığa sahip olan bu ürün, çeşitli noktalarda devreye giriyor. Ayrıca bu modelde vücut sıcaklığınızı da rahatlıkla ölçebileceksiniz. Artık pek çok işi akıllı saat ile yapmak mümkün olacak. Sağlığınıza değer veriyorsanız ürünü kullanırken bu özelliklere bir göz atın deriz.

Akıllı Saate Uygulama Yüklenebiliyor

Huawei Watch 3 Pro'nun bir güzel özelliği de akıllı saatin içerisinde uygulama yükleyebiliyor oluşunuz. AppGallery üzerinden dilediğiniz uygulamayı indirebilirsiniz. Böylelikle ihtiyaç doğrultusunda pek çok çeşit uygulamayı cihaza yüklemiş oluyorsunuz. Spordan sağlığa pek çok alanda uygulamanın faydalarını hissetmeniz mümkün. Egzersizlerle ilgili bilgi almak bile akıllı saat ile imkansız değil. Ayrıca akıllı saatte bulunan spor türü sayısı oldukça fazla. Yüzden fazla spor türü ile dilediğiniz sporun egzersizi hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Pil Ömrü Çok Yüksek!

Huawei Watch 3 Pro kullananlar, pil ömrüne çok dikkat etmeli. Çünkü akıllı saatinizi sürekli olarak şarj etmek istemezsiniz. İşte tam da bu noktada 5 gün boyunca şarj etmeden kullanabileceğinizi müjdeleyelim. Ayrıca gelişmiş güç tasarruf modunda ise 21 güne kadar şarjsız kullanabiliyorsunuz. Yine temel özellikleri bu güç tasarruf modunda kullanabilirsiniz. Yalnızca bazı özellikler kısıtlanacak. Akıllı saatin genel performansına baktığımızda beklentileri fazlasıyla karşıladığı aşikâr.

Huawei Watch 3 Pro Fiyatı

Huawei'n Watch 3 Pro cihazı Türkiye'de 5.699 TL'ye satılacak. Akıllı saatin fiyatı pek çok akıllı telefondan daha pahalı. Bilgisayar fiyatında olan bu ürünün fiyatına değip değmediğini, kullanım alanınıza göre kendiniz karar verebilirsiniz.

Son Haberler