İlk Google Pixel 6 Pro Kamera ve Video Örnekleri Sızdırıldı

İlk Google Pixel 6 Pro Kamera ve Video Örnekleri Sızdırıldı
Şimdiye kadar, Google Pixel 6 Pro'nun özelliklerinin yanı sıra küçük kardeşi Pixel 6'nın özellikleri hakkında zaten çok şey biliniyor.Weibo'da iyi bir...

Şimdiye kadar, Google Pixel 6 Pro'nun özelliklerinin yanı sıra küçük kardeşi Pixel 6'nın özellikleri hakkında zaten çok şey biliniyor.

Weibo'da iyi bir geçmişe sahip bir kaynak, Google'ın homebrew Tensor yonga seti çekirdek sayıları ve saat frekansları dahil, bilmediğimiz şeylerdeki boşlukları doldurdu.

Verilmiş, daha önce Tensor yonga seti karşılaştırma ölçütlerini sızdırmıştık, ancak ipucu artık mimari dökümü içeriyor ve Google'ın ana, ultra geniş ve periskop yakınlaştırma kameraları için kullanacağı kamera sensörlerini doğruluyor.

İşte Pixel 6 Pro teknik özellikler listesi:

  • 6.71" 120Hz 1440p kavisli ekran
  • 2x 2.8 GHz X1, 2x2.25 GHz A78 ve 4x1.8 GHz A55 çekirdekli Google Tensor işlemci
  • ARM Mali-G78 GPU
  • 50MP Samsung GN1 sensörlü ana kamera
  • 4x periskop yakınlaştırma lensli 48 MP sensör
  • 12MP Sony IMX386 sensörlü ultra geniş kamera
  • 12 MP özçekim kamerası
  • 5000mAh pil, 33W şarj hızı
  • 12 GB RAM/512 GB'a kadar depolama modeli

Google Pixel 6 Pro kamera ve video örnekleri

Gördüğünüz gibi, Google Tensor çip performansının üst orta seviye Snapdragon 870 yonga setinin performansına benzer olduğu söylenirken, Google şimdiye kadar yerleştirdiği en iyi kamera setini bir Pixel telefona yerleştirdi ve bunlar bir kamerayla bile harika fotoğraflar çekiyor. başlangıç ​​için tek 12 MP kamera.

Neyse ki, yakınlaştırma ve ultra geniş fotoğraflar da dahil olmak üzere birkaç Google Pixel 6 Pro kamera ve video örneği, Brandon Lee'nin izniyle This is Tech Today'den sızdırıldı, böylece Pixel 6 Pro piyasaya çıktığında bizi neyin beklediğini daha iyi anlayabiliriz. .

Gördüğünüz gibi, sızdırılan görüntüler, 4x periskop yakınlaştırma örneği de dahil olmak üzere, renk ve netlik açısından harika görünüyor, ancak bir perakende birimi aldığımızda ve kamera karşılaştırma öğütümüzden geçirdiğimizde karar vereceğiz.

Ayrıca kaynak, bu çekimlerin "prodüksiyon öncesi yazılıma sahip amatör bir kamera kullanıcısı" tarafından çekildiği konusunda uyarıyor, bu yüzden burada gördüklerinize güvenmeyin.

Google ilk kez bir telefona 50 MP'lik devasa bir sensör yerleştirdi ve ilk kez modaya uygun periskop zum türünden başka bir optik büyütme kullandı, bu nedenle mobil fotoğrafçılık dünyasında işler sarsılmak ve karışmak üzere.

Son Haberler