Instagram Görünümü Değiştirecek Birkaç Özellik Üzerinde Çalışıyor

Instagram Görünümü Değiştirecek Birkaç Özellik Üzerinde Çalışıyor
Instagram, oldukça büyük bir kullanıcı tabanına sahip en büyük sosyal medya devlerinden biridir. Platformla ilişkilendirilen inanılmaz sayıda kullanıcı,...

Instagram, oldukça büyük bir kullanıcı tabanına sahip en büyük sosyal medya devlerinden biridir. Platformla ilişkilendirilen inanılmaz sayıda kullanıcı, şirketin daha kullanıcı dostu ve daha iyi bir deneyim yaşamaları için onlara yeni özellikler ve harika araçlar sağlamak için daha çok çalışmasını sağlıyor.

Bu nedenle, bu düşünce sürecini göz önünde bulundurarak, eski izleyicilerini sağlam tutmak ve bazı yenilerin ilgisini kazanmak için her zaman yeni özellikleri test ediyorlar ve bu sefer, uygulamanın görünümünü değiştirebilecek birkaç özellik üzerinde çalışıyor olabilirler. şimdiye.

Bir mobil geliştirici olan ve piyasaya sürülme olasılığı olabilecek gizli özellikleri sızdırdığı bilinen Alessandro Paluzzi, geçtiğimiz günlerde Instagram'ın doğrudan düğmenin konumunu değiştirme olasılığının olduğunu tweetledi.

Ekranınızın sağ üst köşesinde bulunan ve sizi DM'nize yönlendiren o küçük okun farkında olabilirsiniz. Şirket için her şey yolunda giderse, Ana Sayfa, Makaralar ve Profil düğmelerinizle birlikte ekranın sağ üst tarafından alt kısmına geçebilirler.

Bunun dışında şirketin tanıtabileceği ikinci özellik, bir Öykü Montajı özelliğidir. Göründüğü kadarıyla bu özellik, kullanıcıların yükledikleri hikayeleri birleştirerek bir Reel oluşturmalarına ve beğendikleri şarkıları eklemelerine izin verecek. Bu sayede kullanıcılar, günlerinin tüm kısa hikayelerini derleyebilecekleri ve bunları bir araya getirebilecekleri ve hatta seçtikleri bir şarkıyı ekleyebilecekleri bir tür mini video düzenleyiciye sahip olacaklar.

Instagram'ın gelecek için daha büyük hayalleri var gibi görünüyor ve teknoloji devi her zaman kullanıcılarına elinden gelenin en iyisini sunarken, bu sefer ne getireceğini görmek için sabırsızlanıyoruz.

Ancak heyecanlanmadan önce unutmamanız gereken şey, bu özelliklerin sadece sızdıranlar tarafından ele geçirildiği ve şirketin kendisi bu konuda herhangi bir resmi açıklama yapmadı. Bu nedenle, yalnızca Instagram işleme hakkında konuştuğunda, bu değişikliklerin gerçekten bize doğru yol alıp almadığı doğrulanacak.

Son Haberler