Instagram, İdeal Hashtag Yerleşimine İlişkin Tartışmayı Çözdü

Instagram, İdeal Hashtag Yerleşimine İlişkin Tartışmayı Çözdü
Instagram'da yayın yapıyorsanız, yayınınıza elde edebileceği maksimum olası erişim miktarını vermeye çalışıyorsunuzdur. Hashtag'leri kullanmak burada...

Instagram'da yayın yapıyorsanız, yayınınıza elde edebileceği maksimum olası erişim miktarını vermeye çalışıyorsunuzdur. Hashtag'leri kullanmak burada oldukça harika olabilir, çünkü bunun potansiyel olarak kendinizi daha geniş bir kitleye göstermenize izin verebilecek türden bir şey olması, aksi durumda olabileceğinden daha fazla. Tüm bunlar söylendikten ve artık yoldan çekildikten sonra, bir hashtag'in ideal yerleşimi konusunda oldukça ateşli bir tartışmanın bir süredir devam ettiğini belirtmek önemlidir.

Bazı insanlar, hashtag'i gönderinizin başlığına koymanın bunun için en iyi yer olduğunu iddia ederken, diğerleri, hashtag'in, her şey göz önüne alındığında ve dikkate alındığında yorumlarda daha iyi yerleştirileceğini iddia edecek. Instagram, içerik oluşturucuları sayfasında, bir hashtag kullanmanın en iyi yolunun, onu ilk yorumda veya ikinci olarak yayınlamak yerine onu başlığınıza dahil etmek olduğunu duyurarak resmi bir kapasitede buna ağırlık verdi.

Bu, tartışmayı bir kez ve herkes için çözecektir, bu nedenle içeriğinizi daha geniş bir kitleye dağıtmanın bir yolunu bulmaya çalışıyorsanız, o zaman doğru yerde bir hashtag kullanmayı denemek isteyebilirsiniz. Bunu yapmak, keşfedilmenizi çok daha kolay hale getirecek ve Instagram'ın bu konudaki resmi duyurusu, ideal yerleşimin gerçekte ne olduğunu bir kez ve herkes için bileceğiniz için zihninizi rahatlatmak için çok şey yapacak. Etkileyenler muhtemelen bu bilgilere atlayacak ve kendi gönderilerinin etkinliğini en üst düzeye çıkarmak ve potansiyel olarak sürece katılımı biraz artırmak için kullanmaya çalışacaklar. Bununla birlikte, hala en iyi olanı test etmekle ilgileniyorsanız, kendi stratejinizi benimseyebilirsiniz.

Son Haberler