Instagram 'Pratik Modu' Adını Verdiği Özelliğini Duyurdu

Instagram 'Pratik Modu' Adını Verdiği Özelliğini Duyurdu
Instagram, canlı yayın araç setine iki yeni geliştirme ekliyor. İçerik oluşturucular Canlı yayınlarını 90 gün öncesine kadar planlayabilir ve bunu yaptıkları...

Instagram, canlı yayın araç setine iki yeni geliştirme ekliyor. İçerik oluşturucular Canlı yayınlarını 90 gün öncesine kadar planlayabilir ve bunu yaptıkları gerçeğini hem gönderilerde hem de Hikayelerde paylaşabilirler. İzleyiciler, yayını kaçırmamaları için kendilerine bir hatırlatıcı ayarlamak için bunları kullanabilir.

Instagram ayrıca yakında bir "Alıştırma Modu" sunmayı planlıyor. Araç, içerik oluşturucuların bir yayına başlamadan önce konuklarla bağlantı kurmasına olanak tanır, böylece ses seviyelerini ve aydınlatmayı kontrol etmek ve kapsamayı planladıkları herhangi bir içeriği gözden geçirmek gibi şeyler yapabilirler.

Yeni özellikler, Nisan ayında yalnızca sesli canlı akışların kullanıma sunulmasını takip ediyor. Yalnızca Canlı oturumları izleyen biriyseniz, Canlı Planlama ve Alıştırma Modu deneyiminizi önemli ölçüde değiştirmez, ancak favori içerik oluşturucularınızın daha düzenli olmasına yardımcı olabilir.

Son Haberler