Instagram, Sık Sık Canlı Yayın Yapan Kullanıcıları Yakından İlgilendiren Özellik Üzerinde Çalışıyor

Instagram, Sık Sık Canlı Yayın Yapan  Kullanıcıları Yakından İlgilendiren Özellik Üzerinde Çalışıyor
E-Ticaret pazarı sadece yoğun bir şekilde doymuş olmakla kalmıyor, aynı zamanda yalnızca endüstrinin en iyi silahlarının her hafta ve bazen haftada iki...

E-Ticaret pazarı sadece yoğun bir şekilde doymuş olmakla kalmıyor, aynı zamanda yalnızca endüstrinin en iyi silahlarının her hafta ve bazen haftada iki kez eziyet zamanlarında yayınlanan yeni güncellemelerle verimli bir şekilde başa çıkabileceği bir hızda ilerliyor. TikTok'un artan pazar gücünü ele geçirmesi ve Snapchat'in pandemide her zamankinden daha hızlı büyümesiyle Instagram, rekabette üstünlük sağlamak için bir as kullanmaya karar verdi.

Güncelleme, canlı yayın yapma seçeneği içerirken, aynı zamanda uygulamada yeni ve gelecek etkileyiciler için rahatlık ve pratik yapma yeteneğinin yanı sıra önemli oturumlardan önce bir uygulama oturumu sağlayacak olan Instagram Mağazalarındaki yeni işletmeler için pratik yapma olanağı sağlar.

Bu güncelleme, Matt Navarra tarafından, yayın izleyicileri açısından canlı yayına geçerken kullanılabilecek bir seçenek olduğunu belirten bir ekran görüntüsü ile tweet'i ile internet topluluğuna getirildi. Seçenekler arasında biri yayınlarıyla halka açılmak, diğeri ise Pratik yapmak yer alır.

Ancak, Matt Navarra'dan yalnızca bir Twitter ekran görüntüsü var ve şirketin kendisinden önemli bir şey yok. Kullanıcıların faydalanması için tüm Instagram medyasını bırakın, beta testi için belirli bir kitleye seçeneklerin ne zaman verileceğine dair herhangi bir açıklama veya garanti yoktur. Karar şu anda Instagram'ın elinde, ancak yeni uygulama özelliğiyle ilgili heyecan harika, çünkü içerik oluşturuculara büyük bir izleyici önünde canlı yayına başlamadan önce deneyim ve pratik yapma şansı veriyor.

Sadece alıştırma özellikleri değil, Instagram da yakın arkadaş seçeneğine benzer bir şeye yaklaşıyor. Bu yeni favoriler seçeneği, kullanıcının gönderilerinin en üstünde olacak arkadaşları ve ünlüleri seçmesine izin verecek. Yine, bu sadece bir spekülasyon, ancak yeni Instagram Özelliğini başarıyla tersine çevirdikten sonra bir ekran görüntüsü ile Twitter'a giden Alessandro Paluzzi'nin eşit derecede güvenilir bir kaynağı. Bunun ne zaman ve kime açıklanacağı California'daki genel merkezdeki beyinlerin elinde kalan bir mesele.

Yakın arkadaşların 2018 özelliğinden sonra, pratik yayın seçeneğiyle eşleştirilen bu favori özellik, şirketin umutsuzca aradığı uç gibi görünebilir. Geliştirme aşamasında olan diğer birçok özellik ile Matt ve Alessandro, bize heyecan duyacak ve gelişini bekleyecek yeni özellikler sunmaya devam ediyor.

Son Haberler