Avrupa Şampiyonası boyunca Filenin Sultanları hakkında üretilen içerik sayısı şok etti!

Avrupa Şampiyonası boyunca Filenin Sultanları hakkında üretilen içerik sayısı şok etti!
Avrupa Şampiyonası'nda büyük bir başarı elde ederek, yurda altın madalyayla dönem Filenin Sultanları, şampiyona boyunca dilden düşmedi. Filenin Sultanları hakkında, Avrupa Şampiyonası boyunca üretilen içerik sayısı milyonu aştı. İşte detaylar...

Türkiye A Milli Kadın Voleybol takımımız, önce VNL'de daha sonrasında Avrupa Şampiyonası'nda birincilik alarak yurda iki altın madalya ve birincilik kupalarıyla döndü. Eda Erdem'den Ebrar Karakurt'a, Melissa Vargas'tan Zehra Güneş'e, Gizem Örge'den Elif Şahin'e, Cansu Özbay'dan İlkin Aydın'a, Hande Baladın'dan Simge Aköz'e, Kübra Akman'dan Aslı Kalaç ve Ayça Aykaç'a kadar ekibin her bir üyesi şampiyonluk mücadelesini bir an bile bırakmazken, tüm Türkiye tek yürek olup oyuncularımızı müsabakalar boyunca destekledi.

Tabii ki arada eleştiriler de geldi gelmesine ama milyonların arasında o çatlak seslerin çok az olduğunu söylersek yanlış yapmış olmayız. Avrupa Şampiyonası boyunca, Filenin Sultanları hakkında üretilen özgün içerikler de bunun bir göstergesi.

Filenin Sultanları hakkında 1,5 milyon içerik üretildi

Teleskop App'in verilerin göre, Avrupa Şampiyonası boyunca Filenin Sultanları hakkında toplam 1.5 milyon özgün içerik üretildi. Hakkında en çok konuşulan isim 307 bin içerikle Melissa Vargas olurken, ikinci sırada 293 bin içerikle Ebrar Karakurt, üçüncü sırada ise 80 bin içerikle Gizem Örge yer aldı.

Üretilen içeriklerin 1 milyon 327 bin 247'i Twitter üzerinden, 16 bin 568'i Instagram üzerinden, 11 bin 204'ü video platformları üzerinden ve 60 bini de online haber platformları üzerinden paylaşıldı.

Son Haberler