Elon Musk, Twitter'ın logosunu değiştirdi!

Elon Musk, Twitter'ın logosunu değiştirdi!
Twitter’ı satın almasından bu yana sürekli değişim yapan Elon Musk, milyonlarca kullanıcısı olan platformu kişisel blogu haline getirmeye başladı. Musk, Twitter'ın web logosunu Dogecoin ile değiştirdi.

Twitter'ı resmen iki katı fiyatına satın alan Elon Musk, platformun başına geçtiğinden beri pek çok sorunla uğraşıyor. Twitter'ı oldukça değiştiren yeni özellikler, birçok kullanıcıdan tepki toplarken, birçok kullanıcıdan ise destek alıyor.

Dev sosyal medya platformunu kendine göre şekillendiren Musk, geçtiğimiz hafta şirketin basın mailine otomatik yanıt olarak "gülen kaka emojisi" tanımlamıştı. Musk'ın son icraatı ise Twitter Web logosunu Dogecoin'e çevirmek oldu.

Twitter logosu, Dogecoin'e dönüştü

Twitter üzerinde yaptığı değişikliklerle sık sık gündemde kendine yer bulan Elon Musk, son olarak şirketin basın mailine otomatik yanıt olarak "kaka emojisi" tanımlamasıyla gündeme gelmişti. Bunun ardından Twitter ile ilgili bilgi almak isteyen gazeteciler, yanıt olarak yalnızca "gülen kaka emojisi" ile karşılaştılar.

Platformu değiştirmesi hatta bozmasıyla birçok kişiden tepki çeken Elon Musk, şimdi de Twitter Web logosunu Dogecoin ile değiştirdi. Musk, Dogecoin'le değişen Twitter logosunu, yine platform üzerinden yaptığı bir paylaşımla tiye aldı.

Dogecoin logosu için söz vermişti

Musk, daha öncesinde bir takipçisinin "Twitter'ı satın al ve logosunu Dogecoin ile değiştir" isteğini kabul etmişti. Platformu satın almasının üzerinden aylar sonra verdiği yanıtı hatırlayan Musk, logoyu Dogecoin ile değiştirerek verdiği sözü de tutmuş oldu.

Dogecoin'in fiyatı Musk'ın hamlesinden sonra yükselişe geçti

Coinmarketcap verilerine göre, Musk'ın Twitter Web logosunu Dogecoin ile değiştirmesinin ardından Dogecoin'in fiyatı yükselişe geçti.

Son Haberler