Elon Musk Twitter'la, YouTube'a rakip olmaya geliyor!

Elon Musk Twitter'la, YouTube'a rakip olmaya geliyor!
Elon Musk, Twitter'da sık sık değişiklikler yaparken, o değişikliklere bir yenisini daha ekleme kararı aldı. Musk, yakında YouTube'a rakip çıkacak bir video uygulamasını televizyonlara sunmaya hazırlanıyor.

Twitter yakında akıllı televizyonlar için bir video uygulamasına kavuşabilir. Platformdaki bir kullanıcının sorusuna yanıt veren Twitter'ın sahibi Elon Musk, uygulamanın 'gelmekte olduğunu' doğruladı.

Twitter'da S-M Robinson hesabına sahip bir kullanıcı, "Akıllı TV'ler için bir Twitter video uygulamasına gerçekten ihtiyacımız var. Twitter'da bir saat boyunca video izlemiyorum" dedi. Bunun üzerine Musk "Geliyor" yanıtını verdi.

Bunun ardından kullanıcı şu tweet'i attı:

"Takdir ediyorum. YouTube aboneliğimi iptal edebileceğim ve bir daha asla bakmayacağım bir gün görebiliyorum."

ELON MUSK TELEVİZYONLAR İÇİN VİDEO UYGULAMASI GETİRİYOR

New York Post'un Reuters'e dayandırdığı haberine göre, Elon Musk Twitter'da çeşitli değişiklikler yapıyor ve bunlardan biri de sosyal medyanın video, içerik oluşturucu ve ticaret ortaklıklarına odaklanması.

Daha önce Musk, Twitter'ın yakında içerik oluşturuculara yanıtlarında sunulan reklamlar için beş milyon ABD doları tutarında bir ödeme bloğu ile ödeme yapmaya başlayacağını söyledi.

Musk, "Birkaç hafta içinde X/Twitter, içerik oluşturuculara yanıtlarında sunulan reklamlar için ödeme yapmaya başlayacak. İlk blok ödeme toplam 5 milyon ABD Doları tutarında. İçerik oluşturucunun doğrulanmış olması gerektiğini ve yalnızca doğrulanmış kullanıcılara sunulan reklamların sayılacağını unutmayın." şeklinde bir tweet atmıştı.

Geçtiğimiz ay Twitter, doğrulanmış üyelerinin 2 saat uzunluğunda videolar yüklemesine olanak tanıyan yeni bir güncelleme de yapmıştı.

Son Haberler