Galatasaray - Bayern Münih maçını ücretsiz izlemek mümkün!

Galatasaray - Bayern Münih maçını ücretsiz izlemek mümkün!
Galatasaray ile Bayern Münih, Şampiyonlar Ligi karşılaşması bu akşam oynanacak. Galatasaray- Bayern Münih maçı ücretsiz nasıl izlenir? İşte maçı ücretsiz izlemenin yolu...

Bugün, ülkemizdeki futbol tutkunları için önemli bir gün. Zira ülkemizi Şampiyonlar Liginde temsil eden Galatasaray, dünyanın en iyi takımları arasında gösterilen Bayern Münih ile karşılaşacak. Karşılaşma ile ilgili olarak futbolseverlerin en çok merak ettikleri hususlardan bir tanesi de Galatasaray - Bayern Münih maçı şifresiz nasıl izlenir sorusu.

Şampiyonlar Liginin Türkiye'deki yayın hakları, Acun Ilıcalı'nın çevrim içi dizi ve film platformu Exxen'de bulunuyor. Maçları yakından takip etmek isteyen vatandaşların, Exxenspor aboneliği satın almaları gerekiyor. Ancak bu durum, bu karşılaşma için geçerli olmayacak. Galatasaray - Bayern Münih maçını canlı izlemek isteyenler Exxen'den şifresiz ve ücretsiz bir şekilde maç yayınına ulaşabilecek.

Galatasaray-Bayern Münih maçı Exxen'den nasıl canlı izlenir?

  • Adım #1: Buradan Exxen'in sayfasına ulaşın.
  • Adım #2: İsim ve e-posta adresinizi girin.
  • Adım #3: "Şimdi Üye Ol 10 Gün Bedava İzle" seçeneğine tıklayın.
  • Adım #4: Paket seçimi yapılan sayfada "Exxenspor"a tıklayın ve bir paket seçin.
  • Adım #5: Kredi kartı bilgilerinizi girin ve üyeliğinizi başlatın.

Önemli not:

Kredi kartı bilgilerinizi girecek olmanız, anında ödeme yapacağınızı düşündürebilir. Ancak bu doğru değil. Eğer bugün bir Exxenspor aboneliği açarsanız ödemeyi 03.11.2023 tarihinde yapacaksınız. Üyeliğinizi bu tarihten önce iptal etmeniz durumunda, kredi kartından herhangi bir ücret çekimi olmayacak. İşte bu sayede Galatasaray - Bayern Münih maçını şifresiz olarak izleyebileceksiniz.

Son Haberler