Google Keşfete Düşme Teknikleri ve Keşfet Trafiğinizin Hızlanması İçin Öneriler

Google Keşfete Düşme Teknikleri ve Keşfet Trafiğinizin Hızlanması İçin Öneriler
Google Keşfet üzerinden yüksek hit çekmenin yollarıyla ilgili bilgiler...

Google News ve Google Keşfet konusundaki uzman isimlerden biri olan Sadık Şimşek, Google keşfet sistemiyle ilgili herkesin işine yarayacak bazı bilgileri paylaştı. Kurmuş olduğu medya şirketiyle Avrupa'daki birçok yayıncıya da danışmanlık hizmeti veren Sadık Şimşek, keşfet sistemiyle ilgili önemli bilgiler paylaştı.

İşte Şimşek'e göre google keşfet sistemiyle ilgili herkesin bilmesi gereken bilgiler:

Google Keşfet, kullanıcıların ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş bir haber akışı sunan bir özellik olarak bilinmektedir. Günümüzde özellikle birçok haber sitesi bu özellik sayesinde milyonlarca kullanıcıya ulaşmaktadır. Danışmanlık hizmeti verdiğimiz yerli ve yabancı haber sitelerinde önem verdiğimiz önemli bir husustan bahsetmek istiyorum.

GOOGLE KEŞFET ÜZERİNDEN YÜKSEK HİT NASIL ÇEKİLİR?

Yüksek hit çekmek için öncelikle kaliteli ve özgün içerikler üretmek gerekmektedir. Özgün olmayan içeriklerin düşmesi normaldir keşfet sistemine. Ancak bu içeriklerin google tarafından geniş kitlelere ulaşmadığını bilmeniz gerekiyor.

Makalelerinizin başlıkları ilgi çekici, açıklayıcı ve özgün olmalıdır. İçeriklerinizde yanıltıcı başlıktan kaçınmanız gerekiyor. Google sistemleri yanıltıcı başlık atan siteleri zamanla cezalandırmakta ve keşfet sisteminde kalıcı veya geçici olarak engelleyebilmektedir.

Ayrıca, makalelerinizi görsellerle desteklemek ve anahtar kelimeleri doğru kullanmak da büyük önem taşıyor. İşin uzmanlık sırrı da işte burada. Danışmanlık veya içerik hizmeti verdiğimiz sitelerde bu konuya dikkat ediyor ve yüksek performans elde etmelerini sağlıyoruz. Makalelerinizin mobil uyumlu olması da Google Keşfet'te yüksek hit almanızı sağlayabilmektedir. Bunun yanı sıra, sosyal medya hesaplarınızdan makalelerinizi paylaşarak da okuyucu kitlenizi artırmanız mümkün olacaktır. Son olarak, düzenli olarak güncel ve kaliteli içerikler üretmek de Google Keşfet'te yüksek hit almanızı sağlayabilecektir.

Daha fazla bilgi ve iletişim için sadiksimsek.com üzerinden ulaşabilir ve danışmanlık hizmeti verdiğimiz referanslarımıza ulaşabilirsiniz.

Referanslarımız https://www.sadiksimsek.com/markalar

Son Haberler