İnternet serüveninizi katlayacak 4 Google Chrome uzantısı

İnternet serüveninizi katlayacak 4 Google Chrome uzantısı
Google Chrome uzantıları kullanarak, günlük işlerinizi kolaylaştırabileceğinizi biliyor muydunuz? Size açıklayacağımız 4 uzantı ile internet serüveninizi çok daha kolaylaştıracaksınız. İşte sizi çok rahatlatacak 4 Google Chrome uzantısı...

Google Chrome, çok sayıda uzantıya sahip olmasıyla, yüz binlerce internet kullanıcısının işini hafifletmeye yardımcı oluyor. Bu uzantılar arasında öyle iyi 4 tanesi var ki onları kullandığınızda işiniz gerçekten çok ama çok daha kolay olacak.

Sizi ciddi bir yükten kurtaracak, rahatlamanızı sağlayacak olan uzantıları tek tek paylaşıyoruz. Çok fazla bilinmeyen, bilinse de kullanım amacı tam olarak anlaşılmayan bu 4 uzantı, gerçekten internet keyfinizi katlayacak.

SİZİ ÇOK RAHATLATACAK 4 GOOGLE CHROME UZANTISI:

1- NOISLI

Bu uzantıyla arka plan gürültüsü duyabilirsiniz. Yani bu ne demek oluyor? Okuma, yazma ya da odaklanma konusunda farklı gürültüler tercih edebilirsiniz. Yağmur sesi, kalabalık bir ortamda oturma sesi, bir ormanda olduğunuza dair sesler yani aklınıza gelebilecek her türlü sese buradan ulaşabilirsiniz.

2- SCRIBEHOW

Ekran görüntüleri kullanarak otomatik bir adım adım kılavuz oluşturma uzantısı olan ScribeHow, herhangi bir şeyi nasıl kullanacağınız, ne yapacağınız konusunda size ciddi anlamda kolaylık sağlıyor.

3- MARKUP HERO

Bu uzantı sayesinde Google Chrome üzerinde rahatlıkla ekran görüntüsü alabileceksiniz. Ekran görüntüsü için Prt Scr tuşunu aramak yerine artık bu uzantı sayesinde hiç uğraşmadan rahatlıkla ekran görüntüsü alma şansına sahip olacaksınız.

4- PDFCANDY

PDF'lerle fazla haşır neşirseniz bu uzantı tam da size göre. Çevrimiçi PDF programı olan PDFCandy, kesme, bölme, sıkıştırma ya da birleştirme işlemlerinde size kolaylık ve pratiklik sağlıyor.

Son Haberler