Turkcell bedava internet sunuyor! 8 GB internet hediye edilecek

Turkcell bedava internet sunuyor! 8 GB internet hediye edilecek
Turkcell 8 GB bedava internet fırsatı ile karşımıza çıktı. Popüler GSM operatörü, dikkat çekici bir kampanya gerçekleştirdi. Yalnızca tek bir şart ile dört ay boyunca 2 GB internetle müşterilerini mutlu edeceğini açıkladı. İşte kampanyanın tüm ayrıntıları...

Turkcell bedava internet fırsatı sunuyor. GSM operatörü, internete ihtiyaç duyan kullanıcıları için özel bir kampanya gerçekleştirdi. İşte kampanyanın detayları...

Turkcell, yeni müşterileri için cazip kampanya teklifini duyurdu. Özellikle internet tarifeleri konusunda yoğun taleplerle karşılaşan Turkcell, söz konusu kampanyasında da internet hediyesini ön plan tuttu. Söz konusu kampanya dahilinde Turkcell, “Tık diye Turkcell’li olan” müşterilerine 4 ay boyunca ayda 2 GB cepten internet hediye ediyor.

Ayrıca Turkcell, yeni Turkcell abonesi olan müşterileri için de birbirinden cazip tarife teklifleri sunuyor. Söz konusu tarifelerde, müşterilerin isteklerine göre internet, SMS ya da konuşma paketleri ön plana çıkıyor. Turkcell’in bedava internet kampanyasında detaylar…

turkcell-bedava-internet-sunuyor-8-gb-internet-hediye-edilecek-1.jpg

TURKCELL’DEN BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI

Turkcell, yeni Turkcell müşterisi olanlara 4 ay boyunca ayda 2 GB ve toplamda 8 GB cepten internet hediye ediyor. Söz konusu kampanya dahilinde turkcell.com.tr üzerinden talep oluşturup numarasını başarılı bir şekilde Turkcell’e taşıyan abonelere ya da doğrudan yeni hat ile Turkcell müşterisi olanlara 4 ay boyunca geçerli, ayda 2 GB hediye internet sunuluyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin, 2 GB internet hediyesini kazanabilmeleri için numara taşıma ya yeni hat alma taleplerini turkcell.com.tr adresinden, adrese teslim süreci ile yapmış olması gerekiyor.

turkcell-bedava-internet-sunuyor-8-gb-internet-hediye-edilecek-2.jpg

KULLANILMAYAN İNTERNET SONRAKİ DÖNEME DEVREDİLİR Mİ?

Turkcell tarafından sunulan 4 aylık, ayda 2 GB ve toplamda 8 GB cepten bedava internet kampanyasından her GSM numarası en fazla 1 kez yararlanabiliyor. Kampanya dahilinde sunulan internet hediyeleri sadece yurtiçinde geçerli olup, 3. şahıslara transfer edilemiyor. Ayrıca kampanya dahilinde sunulan internet hediyelerinin herhangi bir dönemde kullanılmaması halinde, hediyeler başka bir döneme aktarılmıyor.

KAMPANYA DETAYLARI

Kampanya dahilinde 2 GB internet hediyesini bitiren aboneler, varsa başka kampanya ya da paketleri üzerinden, yoksa kendi tarifeleri üzerinden ücretlendiriliyor. Kampanya dahlinde hediye edilen internetlerde üst hız limiti 7,2 Mbps, önceliklendirme seviyesi de 2. dereceden veriliyor. 23 Kasım tarihine kadar adrese teslim süreci ile yapılan numara taşıma taleplerine 6 ay 1 GB hediyesi sunuluyor.

Son Haberler