WhatsApp mesajları bu taktikle mavi tık olmadan yani açmadan okuyabilirsiniz

WhatsApp mesajları bu taktikle mavi tık olmadan yani açmadan okuyabilirsiniz
WhatsApp mesajlarını açmadan okumanın bir yolu var! WhatsApp üzerinden size gelen mesajları mavi tik olmadan okumak mı istiyorsunuz? O zaman bu yöntemi mutlaka deneyin! İşte mesajları mavi tık olmadan okumanı sağlayacak yöntem.

Sohbeti açmadan WhatsApp mesajlarını nasıl okuyacağınızı hiç merak ettiniz mi? Ya da WhatsApp mesajlarının konuşmayı açmadan okunması mümkün acaba mümkün mü? Bunlar internette sıkça sorulan sorular ve cevap koca bir EVET!

Yani WhatsApp mesajlarını mavi tik olmadan da okuyabilirsiniz, tek yapmanız gereken aşağıdaki basit birkaç adımı takip etmeniz.

DAHA UYGUN BİR ZAMANDA CEVAP VERMEK

WhatsApp: harika bir iletişim aracıdır, ancak aynı zamanda üzerinde tartışılması gereken bir şey daha vardır. Örneğin, bir mesajı okuduğunuzda, ancak ona farklı, daha uygun bir zamanda yanıt vermek istediğinizde. Siz farkına bile varmadan, WhatsApp'ta konuştuğunuz kişi size neden henüz cevap vermediğinizi soruyor. Tabii ki, mavi tikleri tamamen kapatabilirsiniz, ancak bazen oldukça faydalı olabilirler. Neyse ki, bu sorunu aşmanın bir yolu var.

WHATSAPP MESAJLARINI MAVİ TİK OLMADAN OKUMAK

İnternetinizi geçici olarak kapatın! Mesajı zaten aldınız, böylece İnternet'e bağlanmadan okuyabilirsiniz. Ancak İnternetiniz kapalı olduğu için WhatsApp iki gri onay işaretini mavi onay işaretine çeviremez. Bağlantı olmaması nedeniyle uygulama, mesajı okuduğunuzu kaydedemez. Bu en ideal ve kolay çözümdür!

Bu çözüme altarnatif olarak şunlarıda deneyebilirsiniz;

1. Mesajları bildirim çubuğundan okumak
2. AirDroid Ebeveyn Denetimi uygulaması ile mavi tık olmadan okumak
3. Whatsapp Widget'larını ana erkana ekleyip onun üzerinden okumak

Son Haberler