Whatsapp'ta çevrenizdekilerin kimlerle konuştuğunu öğrenmek artık çok kolay! İşte o basit yöntem

Whatsapp'ta çevrenizdekilerin kimlerle konuştuğunu öğrenmek artık çok kolay! İşte o basit yöntem
Son yıllarda teknolojinin gelişmesiyle birlikte insanlar arasındaki iletişim biçimi evrensel bir boyuta ulaşmıştı. Neredeyse her yerde insanlarla iletişim kurabilir ve sohbet edebilirsiniz. Akıllı telefonu olan herkes WhatsApp'ı indirerek başkalarıyla kolayca iletişim kurabilir. Peki çevrenizdekiler kimlerle konuşuyor merak ediyor musunuz?

Merak, araştırma ve öğrenme için herkeste bulunan bir davranış kalıbı olarak bilinir. Ancak, hayatlarının bir noktasında, herkes hayatında en az bir kez arkadaşlarını veya aile üyelerini WhatsApp'ta çevrimiçi gördüklerinde kime mesaj attığını merak eder.

WHATSAPP'ta diğer kişinin kiminle konuştuğunu öğrenin!

WhatsApp'tan gelen sürekli güncellemeler ile herkes diğerinin kiminle konuştuğunu merak ediyor. Bu durum bir mahremiyet ihlali ve etik dışı olsa da bazı uygulamalar yardımıyla öğrenilebilir. Peki diğer kişinin WhatsApp'ta kiminle iletişim kurduğunu nasıl bileceğiz? Detaylar aşağıda...

Mesajlara MYSPY, WHATSAP APP üzerinden erişilebilir

Bu uygulamalardan en popüler olanı "Myspy" uygulamasıdır. Bu uygulama ile iPhone ve Android akıllı telefonlar için App Store ve Google Play Store gibi uygulama marketlerinde kullanılabilir. Kurulduktan sonra gönderilen, alınan ve silinen tüm mesajlara kolayca erişebilirsiniz.

Gelen ve giden aramaların kaydı, ayrıca rotaların ve GPS konumlarının bir listesi görüntülenebilir. Sosyal medyadaki tüm mesajlaşma uygulamaları ve işlemleri her 5 dakikada bir otomatik olarak raporlanacaktır. Bu uçsuz bucaksız internet dünyasında, çocuklarını beklenmedik tehlikelerden korumak isteyen ebeveynler için süper bir çözümdür.

WhatsApp temsilcileri, arkadaşlarınızın veya tanıdığınız birinin ne yaptığını görmenin başka bir yolunu sunar. Ayrıca, bu uygulama tüm cihazlara kurulabilir. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra, WhatsApp'taki etkinliğinizi uzaktan izleyebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken kişinin adını ve numarasını girip "Takip Et" seçeneğine tıklamak.

whatsapp.jpg

Cerberus Uygulaması

'Cerberus' diğerlerinden biraz farklı bir amaca sahiptir. Bu uygulama, akıllı telefonları olası hırsızlıklardan korumak için oluşturuldu. Bununla birlikte, akıllı cihazınızın coğrafi konumunu belirlemenize de olanak tanır. Bu yüzden doğru kullanılırsa size birçok bilgi verebilir. Cerberus'un önceki sürümleriyle karşılaştırıldığında, asla kendi izini bırakmaz. Aslında, telefon yüklenir yüklenmez simgelerin menü ızgarasından kaybolmasını da sağlayabilirsiniz. Ardından, herhangi bir cihazdan belirlenen bir şifre yardımıyla giriş yapın ve izlemek istediğiniz kişinin tam konumunu ve cihazdaki herhangi bir aktiviteyi göreceksiniz.

Whatsapp Web Sitesini Kullanmak

Son olarak, WhatsApp'ın halka sunduğu en popüler olasılık, WhatsApp Web'den kontrol. Bunun için WhatsApp'ta tek yapmanız gereken sağ üst köşedeki üç noktayı açıp "Bağlı Cihazlar"ı seçmek ve herhangi bir bilgisayar veya telefondan WhatsApp Web'de açtığınız QR kodunu taramak. Bu sayede karşı tarafça gönderilen ve alınan tüm mesajları anında takip edebileceksiniz.

UYARI!!! Bu uygulamalar ve yöntemler sayesinde çevrenizdekilerin kim ve ne için yazdığını bulmak hiç de zor değil. Ancak, prensip olarak okuyucularımıza telefonlarını başıboş bırakmamalarını tavsiye ediyoruz. Bu nedenle, birkaç dakikalık dikkat dağınıklığı, mahremiyetinizin ihlal edilmesine yol açabilir.

Son Haberler