YouTube Premium'a büyük zam

YouTube Premium'a büyük zam
YouTube Premium Türkiye fiyatları yükseldi. Son zamla birlikte YouTube, Premium fiyatlarına yüzde yüze yakın oranlarda zam yaptı. İşte yeni YouTube Premium fiyatları...

Yeni YouTube Premium fiyatları cep yakacak gibi görünüyor. Son olarak geçtiğimiz yılın Ekim ayında zamlanan YouTube Premium Türkiye fiyatları, bu kez de yüzde yüze yakın oranlarda zamlandı.

Yeni zamlarla birlikte 29,99 TL olan bireysel üyelik fiyatı 57,99 TL'ye yükseltildi. YouTube Premium aile üyeliğinin fiyatı ise 55,99 TL'den 115,99 TL'ye çıktı.

Bireysel yıllık üyelik yapmak isteyen YouTube Premium aboneleri, daha önce bunun için 299,99 TL ödemek zorundaydı. Bu fiyat da, yeni zamla birlikte 579,99 TL'ye yükseldi.

YouTube Premium üyeliği, kullanıcıları bazı önemli avantajlar sunuyor. Bu avantajlardan en önemlileri ise reklamsız YouTube izleme imkanı ve YouTube Music'e sınırsız erişim. Türkiye'de de önemli bir abone sayısına sahip olduğu bilinen YouTube Premium, yeni fiyatlarla birlikte abone kaybı yaşayabilir. Bakalım zamlı YouTube Premium Türkiye fiyatları, abone sayılarını nasıl etkileyecek...

Son Haberler