Apple tarafında Mart 2022'de yayına alınacak yeni yazılım güncellemeleri

Apple tarafında Mart 2022'de yayına alınacak yeni yazılım güncellemeleri
Son iki iOS ve macOS sürümü biraz sıkıcı oldu, ancak iOS 15.4 özellikler ve iyileştirmelerle yüklendi ve macOS 12.3 sonunda Evrensel Kontrol'ü getiriyor. Her iki işletim sistemi güncellemesi de Mart ayında yayınlanacak.

Apple, iOS/iPadOS 15.3 ve macOS 12.2'yi Ocak ayının sonlarına doğru piyasaya sürdü ve ardından iOS 15.4 ve macOS 12.3 için beta test sürecini başlattı . Beta testi Şubat ayı boyunca yapıldı ve Mart ayında bir sürüm çıkması bekleniyor.

iOS 15.4 : Bu sürüm güzelliklerle doludur. Face ID'yi bir maske, yeni AirTags gizlilik ve güvenlik özellikleri, daha az cinsiyete sahip yeni bir Siri sesi, Tap to Pay, üçüncü taraf uygulamalarda ProMotion 120Hz animasyonları için bir düzeltme, yeni emojiler ve daha fazlasıyla kullanın.

iPadOS 15.4 : iOS 15.4'teki yeniliklerin çoğu burada da var, ancak büyük bilet öğesi, farenizi ve klavyenizi hem Mac'iniz hem de iPad'iniz arasında kolayca kullanmanızı ve aralarında içeriği sürükleyip bırakmanızı sağlayan Evrensel Kontrol'ün eklenmesidir. .

macOS 12.3 : Buradaki büyük ekleme, iPadOS 15.4 ile birlikte gelen Evrensel Kontrol'dür.

Yukarıdakilere ek olarak watchOS 8.5 ve tvOS 15.4'ü bekliyoruz, ancak yeni emojilerin eklenmesi dışında pek bir yenilik yok.

Son Haberler