iPhone 13 Çıkmadan iPhone 14 Hakkında İlginç Bir Özellik Ortaya Çıktı; İşte Ayrıntılar

iPhone 13 Çıkmadan iPhone 14 Hakkında İlginç Bir Özellik Ortaya Çıktı; İşte Ayrıntılar
iPhone 13 çok yakın bir tarihte piyasaya sürülecek, iPhone 13'ü kullanıcılar şüphesiz merakla bekliyor. iPhone 13 ile iligili tüm detaylar belli değilken,...

iPhone 13 çok yakın bir tarihte piyasaya sürülecek, iPhone 13'ü kullanıcılar şüphesiz merakla bekliyor. iPhone 13 ile iligili tüm detaylar belli değilken, iPhone 14 ile ilgili belli söylentiler var. Telefona gelecek 'üfleme' özelliği biraz heyecanlandıracak.

Büyük Sürpriz "Üfleyeceksiniz"

Bu özellik Apple'ın Watch için aldığı bir patentte ortaya atılmıştı. Bu heyecan verici özellik Apple tarafından geliştirilmesi bekleniyor ve tüm cihazlarda entegre bir şekilde çalışacak. iPhone 14 için bu iddia doğruysa bu durumu doğrulayacak nitelikte. Bu iddiaların gerçek olmayacağıda olabilir kesin bir bilgi şuan yok. Fakat bu tarz yeniliklerin Apple için şaşırtıcı olmayacak.

iPhone 13'ün tanıtılması yakın bir tarihte yapılacağı için bu tarz sızıntıların gelmesi şirketi kızdıracak. iPhone 14'ün çıkışına 1 sene olmasına rağmen şimdiden merak konusu oldu. iPhone 14  hakkında yeni gelismeler ortaya çıktıkça ilgili sızıntıları tekrardan aktaracağız.

Son Haberler