iPhone 13 Ön Siparişleri Başladı mı? Apple iPhone 13 İçin Satış Tarihi Verdi mi?

iPhone 13 Ön Siparişleri Başladı mı? Apple iPhone 13 İçin Satış Tarihi Verdi mi?
Apple, önümüzdeki gün duyurulacak iPhone 13 için şimdiden ön sipariş işlemlerini başlattı mı merak ediliyor. Bazı kaynaklara göre satışların ne...

Apple, önümüzdeki gün duyurulacak iPhone 13 için şimdiden ön sipariş işlemlerini başlattı mı merak ediliyor. Bazı kaynaklara göre satışların ne zaman başlayacağı dahi belirlendi. Buna göre Apple kullanıcıları büyük heyecan içinde. Çünkü uzun zamandır beklenen ürün için artık çok az bir vakit kaldı. Resmi tanıtımdan sonra satış tarihine ilişkin bilgiler verilecek. Özellikleriyle dikkat çeken iPhone 13 için pek çok iddia ortaya atılıyor. Bunlardan biri de telefonun ön sipariş tarihinin belli olduğuna yönelikti. Peki iPhone 13 ne zaman satılacak?

iPhone 13 Ön Sipariş Tarihi

Apple, iPhone 13'ü 14 Eylül'de tanıtacak ama ne zaman ön siparişleri alacak? Bazı kaynakların açıklamasına göre 17 Eylül'de ön siparişler başlıyor. Bu da demek oluyor ki tanıtımdan yalnızca 3 gün sonra Apple'ın yeni telefonu için ön sipariş verebileceksiniz. Telefonun sahip olduğu hafıza alanından çeşitli yeni özelliklerine kadar pek çok detay merak ediliyor. Hepsi bazı sızıntılarla ortaya çıktı. Çünkü resmi tanıtım tarihine henüz birkaç gün var. Hal böyle iken bazı kuruluşlar ve hesaplar sosyal medya üzerinden sızıntılarla kullanıcılara bilgiler verdi. Apple hayranları bu gidişattan memnun ancak fiyat konusundaki belirsizlik herkesin canını sıktı. Apple, ne kadar fiyat biçerse biçsin satın alacak önemli bir kitle bulunuyor. Yine de özellikleri tatmin etse de fiyat konusunda yüksek bir değer biçilir ise hedeflediği satış sayısına ulaşamayabilir.

Apple Hangi Ürünleri Tanıtacak?

Apple, yalnızca iPhone 13 ve serisini tanıtmayı planlamıyor. Çeşitli giyilebilir teknoloji ürünlerinin yanı sıra akıllı saat çok merak edilmekte. Watch Series 7'nin ne gibi özelliklere sahip olduğu konusunda belirsizlik hakim. Yine de eski modellerinin bu yıl içerisinde insanların sağlığına sunduğu katkı düşünülür ise bu pazarda da büyük bir rekor bekleniyor. Watch Series ürünleri, birkaç yılda ciddi gelişme kaydetti. Her ne kadar akıllı saat pazarında önemli ürünler yer alsa da hiçbiri Watch Series kadar etkili olmadı. Apple, bu sektörde pazarı kimseye kaptırmamayı başardı. Akıllı telefonda Xiaomi ile rekabet etmek zorunda kalsa da akıllı saatte aynı durum geçerli değil.

Watch Series 7'de Satılacak!

Watch Series 7 için ortaya atılan iddialardan biri de ön siparişe açılacak olması. Tasarım ve yazılım alanında çeşitli gelişmelere imza atıldı. Ancak akıllı saatin satışı konusunda da şirketin erken davranacağı belirtiliyor. Zaman kaybetmeden satışlara başlayacak olan Apple, bu sayede 2021 yılı sona ermeden rekor bir kazanç elde etmeyi planlamakta.

Son Haberler