iPhone 13 Silikon MagSafe Kılıfları Bir Video'da Sızdırıldı

iPhone 13 Silikon MagSafe Kılıfları Bir Video'da Sızdırıldı
iPhone 13 Pro Max için resmi Apple silikon kılıflarını gösterdiği iddia edilen şimdi silinmiş bir video, şirketin yaklaşmakta olan 2021 iPhone serisi...

iPhone 13 Pro Max için resmi Apple silikon kılıflarını gösterdiği iddia edilen şimdi silinmiş bir video, şirketin yaklaşmakta olan 2021 iPhone serisi için "‌iPhone 13‌" adlandırma kuralını destekliyor gibi görünüyor.

Geçen hafta Twitter hesabı @PinkDon1 tarafından çevrimiçi olarak paylaşılan video, altında MagSafe markasıyla birlikte "‌iPhone 13‌ Pro Max Silikon Kılıf" yazan etiketlerle, elastik bantlarla bir arada tutulan beyaz kutularda bir grup silikon kılıfı gösteriyor. Video, daha sonra, konumun bir üretim tesisi veya dağıtım deposu olduğunu düşündüren, şeffaf ambalajlı kutuların bir yığınını gösteriyor.

Video o zamandan beri Twitter hesabından kaldırıldı ve o zamandan beri başka hesaplar tarafından yayınlanmış olmasına rağmen, daha önce yayınlandığından hiç bahsetmiyor. @PinkDon1 hesabının etkileşimi düşük ve yakın zamanda atılan birkaç tweet var, bu nedenle videonun orijinalliğini kaynağa dayalı olarak değerlendirmek zor, ancak cihazın piyasaya sürülmesiyle yılın bu zamanında "iPhone" aksesuar ambalajının görüntülerinin ortaya çıktığını görmek alışılmadık bir durum değil. tarih yaklaşıyor.

Güvenilir kaynakların çoğu, 2021 ‌‌iPhone‌‌ modellerini "‌‌iPhone 13‌‌" serisi olarak adlandırırken tutarlı olmuştur ve Apple ürünlerini kutularında "‌iPhone 13‌" adını gösteren etiket sekmelerini içeren bir önceki görsel sızıntısı olduğu iddia edilmiştir. Sızıntı yapanlardan, gelecek iPhone'ların aslında "‌‌iPhone‌‌ 12S" isimlendirmesini alacağına dair hiçbir sicil kaydı olmayan birkaç iddia var.

Bu yılın başlarında yapılan bir anket, çoğu tüketicinin cihazların "‌‌iPhone 13‌‌" olarak adlandırılmasını istemediğini ortaya koydu. Ankete katılanların %38'i Apple'ın bir sonraki akıllı telefon serisini basitçe "‌‌‌iPhone‌‌‌ (2021)" olarak adlandırması gerektiğini söylerken, %26'sı "iPhone 13‌‌‌"ün en iyi isim olduğunu ve sadece %13'ü görmek istediklerini söyledi. "‌‌‌iPhone‌‌‌ 12S" olarak adlandırılan cihazlar.

‌‌iPhone 13‌‌ serisinin bu ay, muhtemelen önümüzdeki hafta gibi erken bir tarihte duyurulması ve 120Hz ekran, daha büyük piller, yeni kamera özellikleri, 1 TB'a kadar depolama alanı, "A15" yongası gibi bir dizi yeni özelliğin piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Son Haberler