iPhone 13 Sızıntısı Muhteşem Bir Yeni Renk Ortaya Koyuyor

iPhone 13 Sızıntısı Muhteşem Bir Yeni Renk Ortaya Koyuyor
Apple iPhone 13, önümüzdeki ay en kısa sürede piyasaya sürülebilir. Apple'ın bu yılın üçüncü çeyreğinde toplam iPhone üretiminin yüzde 35 ila 45'ini...

Apple iPhone 13, önümüzdeki ay en kısa sürede piyasaya sürülebilir. Apple'ın bu yılın üçüncü çeyreğinde toplam iPhone üretiminin yüzde 35 ila 45'ini temsil eden iPhone 13'e sahip olduğu söyleniyor. Resmi açıklama öncesinde, iPhone 13'ün bir renk çeşidiyle ilgili ayrıntılar sızdırıldı. Sızdırılan görüntüde iPhone 13, koyu pembe altın renginde görülebilir.

En son gelişme Twitter'daki om MajinBu'dan geliyor ve karışık bir yanıtla karşılandı, ancak çarpıcı göründüğünü düşünüyoruz. Özellikle, kişi, satışa çıkmadan önce iPhone 12 silikon kılıfını ortaya çıkarmak da dahil olmak üzere bazı başarılar elde etti.

Bir rapora göre iPhone 13 serisinin Eylül ayının üçüncü haftasında duyurulacağı söyleniyor. Buna göre iPhone 13 Pro modelleri 1 TB depolama seçeneğine sahip olacak. iPhone 13 serisi, nihayet Android muadillerine yetişecek ve 120Hz yüksek yenileme hızına sahip olacak. Bununla birlikte, yüksek yenileme hızının iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max ile sınırlı olabileceğini iddia eden bazı çelişkili raporlar var. Apple'ın yaklaşmakta olan telefonlarında LTPO ekranları kullandığı söyleniyor.

Ayrıca, iPhone 13 serisi ön tarafta yeni bir tasarıma sahip olabilir. Genel görünüm ve hissin aynı kalacağı söylense de, daha küçük bir çentik görebiliriz. Bununla birlikte, TouchID'nin geri dönüşü için bir umut yok. Ayrıca, 2021 iPhone'ları, videolarda arka planı bulanıklaştırmak için video portre modunu destekleyen daha iyi bir kamera sistemine sahip olabilir. Apple'ın yılın ikinci yarısında 130-150 milyon iPhone birimi üretmeye hazırlandığı söyleniyor. iPhone 13 serisi, lazer görüntüleme, algılama ve mesafe (LiDAR) sensörüyle de gelebilir. Referans olarak, LiDAR sensörü şu an itibariyle iPhone 12 Pro modelleriyle sınırlıdır.

Son Haberler