iPhone 13, Xiaomi 11T ve Daha Fazla Cihaz Bu Hafta Piyasaya Sürülecek; Neler Bekleniyor İşte Detaylar

iPhone 13, Xiaomi 11T ve Daha Fazla Cihaz Bu Hafta Piyasaya Sürülecek; Neler Bekleniyor İşte Detaylar
Apple iPhone 13 lansman etkinliğinin tamamı 14 Eylül'e ayarlandı. Duyuru öncesinde, yaklaşan akıllı telefonun bazı özellikleri sızıntılar ve söylentilerle...

Apple iPhone 13 lansman etkinliğinin tamamı 14 Eylül'e ayarlandı. Duyuru öncesinde, yaklaşan akıllı telefonun bazı özellikleri sızıntılar ve söylentilerle detaylandırıldı. Eh, iPhone 13 bu hafta piyasaya sürülen tek akıllı telefon değil. Xiaomi ve Huawei de bu hafta bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Ayrıca, önümüzdeki hafta Eylül ayında piyasaya sürülen birkaç yeni akıllı telefon var.

Apple iPhone 13 lansmanı

Apple iPhone 13 serisinin, kullanıcıların çekimlerin arka planını bulanıklaştırmasına olanak tanıyan bir video portre moduna sahip olduğu söyleniyor. Şirketin ayrıca ProRes adı verilen daha yüksek kaliteli bir formatta video kaydetme özelliğini tanıttığı söyleniyor. Ayrıca, 2021 iPhone'ları fotoğrafların görünümünü ve renklerini iyileştiren yeni bir filtre benzeri sistem içerebilir. Kamera özelliklerinin iPhone 13 serisi için önemli bir satış noktası olacağı söyleniyor.

iPhone 13 serisi muhtemelen 14 Eylül'de Apple California yayın etkinliğinde duyurulacak. Şirketin iPhone 13, iPhone 13 Mini, iPhone 13 Pro ve iPhone 13 Pro Max'i tanıtması bekleniyor. Apple Watch 7, yeni iPad mini ve AirPod'ların yanına gelebilirler. iPhone 13 serisi yeni ve güçlü bir işlemci, daha küçük bir çentik, daha büyük piller ve daha hızlı şarj desteği ile gelebilir.

Xiaomi 11T

Xiaomi, 15 Eylül'de bir etkinlik düzenleyecek. Küresel bir etkinlik olacak. Şirketin Xiaomi 11T serisini tanıtacağı söyleniyor. Xiaomi, adlandırma stratejisini değiştirmeye ve "Mi" markasına veda etmeye karar verdiği için adındaki "Mi" eksik. Xiaomi 11T, muhtemelen Xiaomi Mi 11'in halefi olacak. Ayrıca şirket, yeni tablet serisiyle birlikte Mi 11T'yi de piyasaya sürebilir.

Huawei etkinliği

Huawei de bu hafta bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Şirket, 13 Eylül'de sanal bir etkinlik düzenleyeceğini duyurdu. Etkinlikte nelerin piyasaya sürülebileceği doğrulanmasa da şirket, bilgisayarla ilgili yeni ürünleri tanıtabilir. Ayrıca Huawei'nin Hepsi Bir Arada PC ve yeni MateBook bilgisayarları da duyurması bekleniyor.

Son Haberler