iPhone 13'ü Unutun, Çentiksiz iPhone 14 Görüntüleri Ortaya Çıktı

iPhone 13'ü Unutun, Çentiksiz iPhone 14 Görüntüleri Ortaya Çıktı
iPhone 13'ün 14 Eylül'de duyurulması planlanıyor, ancak Jon Prosser'ın Apple'ın 2022 iPhone 14 Pro Max'inin nasıl görünebileceğini ortaya çıkaran benzeri...

iPhone 13'ün 14 Eylül'de duyurulması planlanıyor, ancak Jon Prosser'ın Apple'ın 2022 iPhone 14 Pro Max'inin nasıl görünebileceğini ortaya çıkaran benzeri görülmemiş bir sızıntı sayesinde yeni cihazlar satışlar başlamadan önce modası geçmiş olabilir.

Bu iddiaya göre Apple'ın çentiksiz iPhone 14 Pro Max'i

İPhone X'in 2017'de piyasaya sürülmesinden bu yana ikinci büyük iPhone yeniden tasarımını potansiyel olarak temsil eden yeni nesil iPhone 14, tartışmalı çentiklere veda etmeye ve son Samsung amiral gemilerinde bulunanlara benzer bir kayan kesime merhaba vermeye hazır görünüyor.

İkincisi, öne bakan kamera gibi görünüyor ve Apple'ın Samsung'un geçen ay Galaxy Z Fold 3'e dahil ettiği ekran altı kamera teknolojisini benimsemeye henüz hazır olmadığını gösteriyor.

Ancak Face ID kurulumunun nerede olduğu belli değil. Belki de Cupertino devi, bu özelliği ekranın altına taşımak için ekran altı teknolojisine güveniyor veya belki de ekran altı Touch ID lehine tamamen kaldırılıyor. Ancak ikincisi pek olası görünmüyorHer iki durumda da, Apple bu tasarımla ilerlerse, muhtemelen mevcut modellerinden daha az öne çıkacaktır. Android dünyası tek delikli akıllı telefonlarla dolu, bu nedenle Apple kendini kalabalığın arasından sıyrılmak için marka bilinirliğine her zamankinden daha fazla güvenirken bulabilir.

iPhone 14 Pro Max modern bir iPhone 4 olabilir

Öndeki değişikliklere ek olarak, Apple'ın arka ve yanlarda birkaç tasarım değişikliği planladığı bildiriliyor. Birincisi, Pro kullanıcılarının alıştığı paslanmaz çelik çerçeve titanyum konstrüksiyon için değiştiriliyor.

2010 yılında piyasaya sürülen iPhone 4'e çok benzeyen bu iPhone 14 Pro Max modelinde yan kısımlarda dairesel düğmeler kullanılabiliyordu. Bir kez daha parlak olan ve Apple logosunun üzerine oturan arka camın, yanlara biraz uzanması ve anten bantlarının üzerine de oturması bekleniyor, yine iPhone 4 benzeri bir tasarım seçeneği.

Çok önemli kamera çarpması ne olacak? Apple, kazanma formülünü çok fazla değiştirmeyecek, ancak bazı ince ayarlar planlanıyor. Spesifik olarak, Apple tümsekleri tamamen ortadan kaldıracak ve artan cihaz kalınlığı sayesinde tamamen düz bir görünüme kavuşacak.

Henüz dahili özellikler hakkında bir bilgi yok, bu nedenle potansiyel özellikler hakkında spekülasyon yapmak işe yaramaz. USB-C bağlantı noktası veya portsuz iPhone bekleyenleriniz hayal kırıklığına uğrayacak, çünkü Lightning bağlantı noktası başka bir nesil için etrafta dolaşıyor gibi görünüyor.

Kimse sormadan önce, Apple renkleri kesinleştirmedi. Prosser, altın modelin resimlerini gördüğünü iddia ederken, yukarıdaki ve aşağıdaki resimlerdeki diğer tüm renkler yalnızca temsil amaçlıdır.

Bu iPhone 14 tasarım sızıntısı gerçek mi?

Tüm sızıntılarda olduğu gibi, yukarıdaki her şeyi bir tutam tuzla almaya değer. Prosser iyi bir geçmişe sahip olsa da, Apple genellikle iPhone tasarımlarını lansmandan altı ay öncesine kadar çivilemez, bu nedenle hala değişiklikler yapılabilir.

Apple'ın aynı anda birden fazla iPhone 11 tasarımını düşündüğü 2019'un tekrarı da olabilir. Bugün görülen birkaç modelden biri olabilir, yani son iPhone 14 modellerinin bu görünümü kullanacağının garantisi yok.

Bununla birlikte, Prosser güvenini dile getirdi. Kaynağı, çok erken bir birim olmasına ve boyutların ve renklerin değişebileceğine, ancak genel tasarımın önümüzdeki sonbaharda seri üretime geçeceğine inanıyor. Aynı kaynak, iPad mini 6 ve Apple Watch Series 7 gibi en yeni Apple ürünlerinden de sorumludur.

Son Haberler