iPhone 13'ün Yeni Özellikleri Duyurdu! Apple'nin Çıkaracağı Telefon Hakkında Bilinmeyenler!

iPhone 13'ün Yeni Özellikleri Duyurdu! Apple'nin Çıkaracağı Telefon Hakkında Bilinmeyenler!
Apple, yine bir sızdırma vakasıyla karşı karşıya kaldı. iPhone 13'ün ortaya çıkması bekleniyor. Önümüzdeki ay tanıtılması muhtemel olan telefonla...

Apple, yine bir sızdırma vakasıyla karşı karşıya kaldı. iPhone 13'ün ortaya çıkması bekleniyor. Önümüzdeki ay tanıtılması muhtemel olan telefonla ilgili bilinmeyenleri aktaracağız. Öncelikle iPhone 13, ismi konusunda fazlasıyla kararsız bir telefon modeli olacak. Apple, bu telefon modelinin adını tam olarak ne koyacak? Serinin son telefonu için 13 rakamı biraz uğursuz kaçabilir. Haliyle konuyla ilgili çeşitli iddialar ortaya atılıyor. Ancak pek çok kişi Apple'nin daha önceki ürünlerinde 13'ü çekinmeden kullandığını belirtiyor. Bu durumda da iPhone 13'ün sıkıntı çıkarmayacağı düşünülmekte. Ayrıca 13 mü yoksa 12S mi çıkacak bilinmediğinden herkes bu detayı araştırıyor. iPhone 11'den sonra direkt olarak 12'ye geçildiği için aynı şey 13 için de mümkün olabilir. Apple hayranları, her şeyin farkında var artık telefonun çıkış tarihini heyecanla bekliyor. Bir yandan da Apple ürünü hakkında hangi özellikler sızdırıldı ortaya çıktı. Elde edilen bilgilere göre kaliteli bir telefon duyurulacak. Eski modellere göre çok daha iyisi geliyor.

iPhone 13 Daha Hızlı Olacak

iPhone 13 içerisindeki işlemci hızı, sahip olunan pilin ömrü çok daha iyi olacak. Hızlı ve akıcı deneyimler yaşayacağınız gibi bir yandan da kameranın yüksek kalite performans göstereceğini belirtelim. Sırf bu yüzden bile iPhone 13 tercih edilebilir. Eğer yeni model yerine eski bir model almayı planlıyorsanız en azından bir ay daha bekleyiniz. Apple, yeni bir ürün çıkardığında eski modellerde indirime gidiyor. Bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

Video Formatı Değişecek!

iPhone 13 Max ve Max Pro'daki video formatının daha kaliteli versiyonu karşımıza çıkacak. Eğer iddialar doğru ise video çekmek çok daha farklı boyutlara ulaşacak gibi gözüküyor. Apple, daima kamera özellikleri ve optimize edilmiş akıcı bir hızla karşımıza çıktı. Bu nedenle kamera alanında çeşitli güncellemeler yapması ve hatta devrim niteliğinde işler ortaya koyması tesadüf değil. Ayrıca bu modellerde portre modunun daha etkili bir sonuç vereceğini de belirtelim.

iPhone 12 Mini'den Kötü Haber Geldi

Apple, satışlarıyla adından söz ettirirken bazı modellerinin eskisi kadar tutmadığını da gördü. Mini modellerin eskisi kadar tercih edilmemesi Apple'nin üretimi durdurmasına yol açtı. iPhone 12 Mini'nin üretiminin durduğu belirtiliyor. Bir pazar araştırma şirketinin iddialarına göre son durum bu şekilde.

Apple Tedarik Sorunu Yaşıyor mu?

Tim Cook, pek çok teknoloji şirketini etkileyen mikroişlemci tedarik sorununun üstesinden gelmek için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti. Bu hamlesiyle de mikroişlemci tedariği nedeniyle Eylül değil de Aralık ayı sonlarına doğru yeni telefonun çıkabileceği ifade ediliyor. Her şeye rağmen iPhone 13'ün tanıtım tarihi konusunda Eylül işaret ediliyor. Ancak söz konusu satış tarihi olduğunda net bir tarih ifade edilemiyor. Bunun nedeni de az çok belli. Tedarik sıkıntısı pandeminin başından beri dünya şirketlerini zor duruma sokuyor.

Son Haberler