iPhone 14 Özellikleri Şimdiden Belli Olmaya Başladı!

iPhone 14 Özellikleri Şimdiden Belli Olmaya Başladı!
iPhone 13 çıkmadan iPhone 14 için ortaya atılan iddialar büyük ses getirdi. Teknoloji devi Apple'ın telefonlarla ilgili yeni teknolojiler üzerinde çalıştığı...

iPhone 13 çıkmadan iPhone 14 için ortaya atılan iddialar büyük ses getirdi. Teknoloji devi Apple'ın telefonlarla ilgili yeni teknolojiler üzerinde çalıştığı biliniyor. Bu konuda çeşitli patentler aldığı da ortaya çıktı. Giyilebilir teknolojilerde uygulamayı düşündüğü bazı özellikleri telefonlara da entegre edebilir. Peki iPhone 14'te görülmesi beklenen özellik nedir? Pek çok kişi hangi özelliğin devreye gireceğini merak ediyor. Ortaya çıkan detaylar kullanıcıları bile şok etti. Çünkü şirket, gerçekten de ciddi değişimler yaratmak adına elinden geleni yapmakta. Bu özellik iPhone serisine gelirse neler olur bilinmiyor.

iPhone 14'te Üfleme Teknolojisi!

Pek çok kişi Apple'ın patentini aldığı üfleme ile ilgili teknolojinin detaylarını merak ediyor. iPhone 14 için öyle iddialar ortaya atıldı ki duyanlar ne diyeceğini bilemedi. Çünkü üfleme ile bir telefonun çalışması mümkün olur ise ortaya ne gibi sonuçlar çıkacak bilinmiyor. Ancak bizler, henüz yeni çıkan bu detayla ilgili tüm bilgileri birleştirdik ve sizlerle paylaşacağız.

Üfleyerek Cihaz Kontrolü

Üfleme özelliği, pek çok açıdan iPhone 14 cihazının kontrol edilebilmesini sağlayacak. Bunu kısayol işlemi olarak düşünebilirsiniz. Üfledikten sonraki süreçte telefonu çeşitli şekillerde kontrol edebileceksiniz. Bunun yanı sıra hızlı hamleler için ideal bir seçenek gibi görünüyor. Henüz kulağa ilginç gelse de yakın gelecekte üfleme ile harekete geçen cihazlar ortaya çıkabilir.

Rüzgar ve Üfleme Farkı Nasıl Anlaşılacak?

Pek çok kişi rüzgarlı havaların üfleme ile olan ilişkisini soruyor. Apple, bu konuda bir çözüm üretmiş olmalı. Yüksek ihtimalle üfleme etkisi ile rüzgar etkisinin farkı bir şekilde anlaşılacak. Sistemin buna uygun bir şekilde geliştirildiği düşünülüyor. Apple, gerçekten de ilginç teknolojiler üzerine yoğunlaşmış durumda. Ancak bu teknolojiler, şu an için garip gelse de önümüzdeki yıllarda normal karşılanabilir. Sonuç itibari ile günün birinde akıllı telefonların bu kadar popüler olacağını kimse tahmin edemezdi.

Önümüzdeki Yıl Satışa Sunulacak

Her yıl bir iPhone modeli çıkaran Apple, önümüzdeki sene iPhone 14 ile adından söz ettireceğe benziyor. Her model üç aşağı beş yukarı büyük ses getirmekte. Ancak bu iddialar gündemi meşgul etmeye devam ettikçe cihazla ilgili beklentiler de artacaktır. Önümüzdeki günlerde şirketten yeni bir patent hamlesi gelebilir. Yeni teknolojiler üretildikçe şirketlerin bu konudaki hamleleri ister istemez ortaya çıkıyor. Çünkü patent almak istedikleri vakit teknolojileri hakkında ipuçları da vermiş oluyorlar. Yine de tam anlamıyla bilgi sahibi değiliz. Şirket, kullanıcılarının merakını gidermek için sorulan sorulara yanıt verir mi bilinmiyor ancak yakında bazı detaylara erişebiliriz.

Son Haberler