Krafton, BGMI'da Hilecilerin Mobil Cihazlarını Kalıcı Olarak Yasaklayacak

Krafton, BGMI'da Hilecilerin Mobil Cihazlarını Kalıcı Olarak Yasaklayacak
Diğer çevrimiçi çok oyunculu oyunlarda olduğu gibi, Krafton'ın aşırı popüler mobil FPS oyunu Battlegrounds Mobile India, nam-ı diğer BGMI de dolandırıcılardan...

Diğer çevrimiçi çok oyunculu oyunlarda olduğu gibi, Krafton'ın aşırı popüler mobil FPS oyunu Battlegrounds Mobile India, nam-ı diğer BGMI de dolandırıcılardan ve bilgisayar korsanlarından adil bir paya sahiptir. Krafton, zaman içinde hile yapan milyonlarca oyuncu hesabını yasaklamış olsa da, şirket şimdi BGMI'daki hilecilerle başa çıkmak için daha katı önlemler alıyor. Bu nedenle, şirket kısa süre önce hileyi engellemek ve diğer oyuncular için adil bir oyun sunmak için mobil cihazları yasaklamaya başlayacağını duyurdu.

Krafton, BGMI'da Donanım Yasağı Hileleri Yapacak

Şimdi, BGMI'de habersiz olanlar için, hile yapmak ve aimbot ve wall-hack gibi yasadışı programların kullanımı yaygınlaştı. Oyuncular, maçları haksız yere kazanmak için genellikle hilelere ve hilelere güvenirler. Krafton, hile yapanları cezalandırmak ve oyunu oynamalarını kısıtlamak için milyonlarca oyuncu hesabını yasakladı. Ancak, bir oyuncunun bir hesabı yasaklandığında, başka bir tane oluşturur ve oyuna tekrar hile yapmak için katılır.

Bu döngüyü kalıcı olarak durdurmak ve hilecilerin BGMI oynamasını kısıtlamak için, Krafton kısa süre önce Instagram'a giderek mobil cihazları ve oyuncuların BGMI hesaplarını yasaklayacağını ve hilecilerin oyunu oynamasını kalıcı olarak kısıtlayacağını duyurdu. Bu, BGMI'nin yasaklı mobil cihazda çalışmasını önleyecek bu tür oyunculara bir donanım yasağı koyacağı anlamına gelir. Hemen aşağıdaki gönderiye göz atabilirsiniz.

Krafton, oyunda “adil oynanış sağlamak ve yasa dışı programların kullanımını ortadan kaldırmak” için yeni yasaklama sistemini kurduğunu söylüyor. Şirkete göre, BGMI'daki yeni donanım yasaklama sistemi, adil oyun oynamayı çok daha etkili hale getirecek.

Krafton, gönderide “Hayranlarımıza en üst düzeyde keyifli oyun deneyimi sağlamak için özellikle yasa dışı programların kullanımı olmak üzere her türlü haksız oyunu ortadan kaldırmak için sürekli çaba göstereceğiz” dedi.

Yeni yasaklama sistemi 24 Aralık'ta oyuncular için yayına girdi. Ancak Krafton, hesapları veya mobil cihazları sistem tarafından yanlışlıkla yasaklanabilecek oyuncular için herhangi bir geri bildirim/bildirim sisteminden bahsetmedi. Bu durumda, oyuncuların Krafton'un resmi destek sayfasına güvenmek zorunda kalacaklarına inanıyorum.

BGMI'daki yeni donanım yasaklama sistemi hakkında ne düşünüyorsunuz? Etkili olacağını düşünüyor musunuz? Aşağıdaki yorumlarda düşüncelerinizi bize bildirin.

Son Haberler